PUBG New State Alfa Test Başlıyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State Alfa Test Başlıyor

Bu sene başında çıkış yapacağı duyurulan PUBG New State oyununun, farklı bölgelerde yapılacak olan Alfa Testi tarihleri açıklandı. Ağustos ayında Asya, MENA ve Türkiye'deki belirli bölgelerde yeni bir PUBG New State Alfa Test başlamış olacak. Yaklaşan bu Alfa Testi, Android kullanıcıları için mevcut olmasının yanı sıra iOS kullanıcıları için de açık olacak. PUBG New State Alfa Test detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Mobile UC satın almak için adres Kabasakal Online !


PUBG: New State Alfa Testi Tarihi Ne Zaman?

Birçok bölgede açılacak olan alfa test başvuruları başladı. Bu ayın sonunda da Alfa Testi başlamış olacak.

  • Alfa Testi Başvuru Süresi: 9 Ağustos (07:00) - 23 Ağustos (05:59)
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos (05:00)
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos (05:00) - 27 Ağustos (08:00)
  • Alfa Testi: 27 Ağustos (08:00) - 29 Ağustos (14:00)

PUBG: New State Alfa Testi Hangi Bölgelerde Açılacak?

  • Asya: Güney Kore, Japonya, Hong Kong ÖYB, Makao ÖYB, Çin Taipei, Tayland, Filipinler, Kamboçya, Endonezya, Singapur, Malezya, Sri Lanka, Myanmar, Maldivler, Laos, Nepal.
  • MENA: Lübnan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Yemen, Umman Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt.
  • Türkiye.

PUBG New State Çıkış Tarihi Ne Zaman?


Oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı ile ilgili resmi bir duyuru şu ana kadar yapılmadı. Ancak Ekim ayı içerisinde hem iOS hem de Android için erişilebilir olacağını tahmin ediyor. Ağustos ayının sonunda yapılacak olan Alfa Testlerinden sonra oyunun çıkış tarihi de duyurulacağı tahmin ediliyor. Krafton tarafından yayınlanan veriye göre ise Google Play’de 25 milyondan fazla ön sipariş verildi. Bu arada iOS kullanıcısı oyuncular, 6 Ağustos'tan itibaren PUBG New State için ön kayıt yapabiliyorlar.

PUBG New State’in Yepyeni Gelişmiş Özellikleri


PUBG Mobile’de kullanılan silahlar ve silah eklentilerinin yanı sıra birçok gelişmiş özellikler getirilmesi planlanıyor. Yeni nesil silahlar ve yeni nesil silah özelleştirmeleri tasarlanıyor. 2021 yılının ikinci çeyreğinden itibaren beta sürümünün çıkacağını düşünürsek oyunu deneyimlemek için çok az bir vakit kalmış gibi görünüyor. Yeni nesil silahları ve eklentilerinin oyuna yerleştirilme düşüncesinin asıl sebebi, oyunun 2051 yılında geçeceği aslında. Gelişmiş bir dünya içerisinde olacak olan PUBG New State, 2051 yılına uygun olabileceği düşünülen yepyeni silah yapıları ile karşımıza çıkacak. Bu modern gelecek yapısı içerisinde oyunun ilk haritası olacak olan Troi’de oyuncular, çorba parası kazanmaya çalışacak. 


PUBG New State'i ilk oynayan ve deneyenlerden olmak için yapmanız gereken tek şey ön kayıt yaptırmak. Ön kaydınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz. PUBG Mobile 21.Sezon için ihtiyacın olan UC'ye sahip olmak için bir fırsatın var. PUBG Mobile UC, En Uygun Fiyat Garantisi ile Kabasakal Online'da seni bekliyor !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?