PUBG: NEW STATE’'E GELİYOR ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAPPUBG: NEW STATE’E YOĞUN İLGİ

 PUBG: Mobile’nin yayıncısı ve geliştiricisi olan KRAFTON Inc’in çıkarmaya hazırlandığı yeni PUBG oyunu PUBG: New State erken kayıt aşamasında yoğun ilgi görüyor. Oyunun geliştiricileri PUBG: New State resmi Twitter hesabından yaptıkları paylaşım ile sadece Google Play üzerinden 10 Milyon ön kayıt yapıldığını bildirirken 2021 yılında oyunu bizlerle paylaşacak olmanın heyecanını yaşadıklarını PUBG severler ile paylaştılar.PUBG: New State Bizi Neler Bekliyor ?


Yeni nesil mobil grafikler ile üst düzeye taşınmış bir battle royale deneyimi vaat eden PUBG: New State oyunu 2051 yılında geçiyor olacak. 8x8 kilometrelik dev Troi haritasında dronları ve yeni savaş araçlarını göreceğiz. Anarşinin hüküm sürdüğü 2051 yılında hayatta kalabilmek için yeni silahlarımızı kişiselleştireceğiz ve mücadele edeceğiz!

PUBG: New State Ne Zaman çıkıyor ?

Yetkiler oyunun 2021 yılının ikinci çeyreğinden itibaren alfa testlerine çıkacağını duyurdular.2021 yılı sonralarında PUBG: New State’in bizlerle olmasını bekliyoruz.

Kendini Hazırla !

PUBG: New State başlar başlamaz zirveye tırmanmak için şimdiden kendini hazırlamaya başla ! kabasakalonline.com farkı ile en ucuz ve en güvenli PUBG: Mobile UC satın alarak rakiplerine aman verme! Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?