PUBG New State Güncelleme Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State Güncelleme Notları

PUBG New State'in yeni güncelleme notları kısa süre önce yayınlandı. Yeni sezonun da başlangıcı olan bu güncellemenin detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG New State NC satın almak için adres Kabasakal Online!

PUBG New State Güncelleme Detayları

MG3 silahı oyuna eklendi. MG3, 7.62 mm cephane kullanan ve 75 mermi şarjör kapasitesine sahip bir LMG'dir. 7.62 mermisinin en etkili olduğu yeni silah MG3 ile düşmanlarınızı yok etmek artık çok daha kolay olacak.  Bu silah, tüm Haritalarda Bakım Paketlerinde ortaya çıkacak. Ayrıca Chester, Troi'deki Polis Karakolunda bulunan Silah Kutusunda görünme şansı vardır. MG3'ün iki atış hızı vardır: 660RPM ve 990RPM. Silahın atış hızı varsayılan olarak 990 RPM olarak ayarlanmıştır. MG3'ün atış hızı 990 RPM'ye ayarlandığında, silah oyundaki tüm silahlar arasında en fazla DPS'yi verir.

PUBG New State Survivor Pass Vol. 5

Bu Survivor Pass, Cynthia Song of Project Justice'ini içeriyor. Kostümlerini ve karakter görünümünü elde etmek için tüm görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Shadow Assassin kostüm setini Premium Pass'e yükselterek alabilirsiniz. PUBG New State Premium Pass satın alarak daha da iyi ödüller alabilirsiniz. İhtiyacınız olan NC, Kabasakal Online'da sizi bekliyor!

Silah Güncellemeleri

L85A3

Hasar 39'dan 41'e yükseltildi. Biraz arttırılmış hasar bırakma mesafesi eklendi. L85A3 harika bir stabiliteye sahip ancak düşük DPS'si nedeniyle popüler bir seçim değil. Artık bu silah, artan hasar ve menzil ile orta menzilli çatışmalarda daha etkili olacak.

SKS

Biraz arttırılmış namlu çıkış hızı eklendi. SKS'nin yüksek stabiliteye sahip olmasına rağmen, düşük namlu çıkış hızı, SKS'nin SLR'ye kıyasla daha düşük bir çekme oranına sahip olmasına neden oldu. Artık daha yüksek namlu çıkış hızıyla, bu silahla hareketli hedefleri vurmak artık çok daha kolay olacak.

Kar98k 

[C1] Özelleştirme - Gelişmiş Cıvata özelliği eklendi. Cıvata hareketi hızı yaklaşık %10 artırıldı. Kar98k'nin kişiselleştirmesi artık daha fazla avantaj sunuyor, cıvatalı sistem artık hızda belirgin bir gelişme sunuyor.

MP5K 

[C1] Özelleştirme - Lazer Görüşü özelliği eklendi. MP5K'nın yatay geri tepmesini artıran özelleştirmenin cezası biraz düşürüldü.

Mini-14 

[C1] Özelleştirme - Polimer Alıcı özelliği eklendi. Hasar 4 arttı. Artık azaltılmış geri tepme kontrolü sağlayacak. Mini-14'ün C1 özelleştirmesi elden geçirildi ve şimdi tamamen farklı istatistikler sunuyor. Artan ateş gücü için Mini-14'ü C1 özelleştirmesiyle özelleştirebilirsiniz.

S686 

[C1] Özelleştirme - Çift Tetikleme özelliği eklendi. Bu özelleştirme, artık tekli ateşleme ve seri ateşleme modları arasında geçiş yapabilmeniz için değiştirildi. Daha önce, S686'yı Çift Tetikleme ile özelleştirirken kullanılabilen tek ateşleme modu seri ateşti. Artık tek ateşleme modu, S686 özelleştirildiğinde de bir seçenek.

PUBG New State Güncellemesi Notları'na dair önemli bilgileri size aktardık. Yorumlar kısmında düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın! Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG New State NC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?