PUBG New State Hakkındaki Detaylar YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State Hakkındaki Detaylar

PUBG New State’in çok önemli gelişmiş özellikleri hakkında bilgiler yavaş yavaş paylaşılıyor. 2051 yılında geçecek olan bu modern dünya Mobile Battle Royale oyunu ile ilgili detayları için haberimizin devamına göz atabilirsiniz. Bu arada PUBG Mobile 20.Sezon başladı. PUBG Mobile UC indirim fırsatları devam ediyor. Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online farkıyla PUBG Mobile UC seninle !

PUBG New State Modern Battle Royale Oyunu


2051 yılında geçecek oyunun modern dünyaya ayak uyduracak olan silahları ile ilgili de çalışmalar hızla devam ediyor. Oyun geliştiricileri, PUBG New State’in bir mobil oyun olmasına rağmen birçok PC oyunundan daha iyi grafiklere sahip olacağını ve bunun için ultra gelişmiş grafikleri oyuna entegre ettiklerini söylediler. Yeni nesil silahlar ve eklentileri, gelişmiş teknoloji araçlar gibi birçok yeni öğeleriyle karşımıza çıkacak PUBG New State için oyuncular oldukça büyük bir heyecanla bekleyişlerine devam ediyor.

PUBG New State Yeni Harita: Troi

Yeni oyun ile birlikte Troi adında yeni bir harita da yayınlanacak. Bu modern gelecek yapısı içerisinde oyunun ilk haritası olacak olan Troi’de oyuncular, çorba parası kazanmaya çalışacak.

PUBG New State Ön Kayıt


PUBG New State'i ilk oynayan ve deneyenlerden olmak için yapmanız gereken tek şey ön kayıt yaptırmak. Ön kaydınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz. PUBG Mobile 20.Sezon'a ait tüm bilgilere ulaşmak ve ihtiyacın olan UC'ye sahip olmak için bir fırsatın var. PUBG Mobile UC, En Uygun Fiyat Garantisi ile Kabasakal Online'da seni bekliyor !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?