PUBG New State'in Yepyeni Heyecanlandırıcı Özellikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State'in Yepyeni Heyecanlandırıcı Özellikleri

Kısa bir süre önce çıkış duyurusu yapılan ve web sitemizde paylaştığımız PUBG New State’in çok önemli gelişmiş özellikleri hakkında bilgiler yavaş yavaş paylaşılıyor. 2051 yılında geçecek oyunun modern dünyaya ayak uyduracak olan silahları ile ilgili de çalışmalar hızla devam ediyor.

PUBG New State’in Yepyeni Gelişmiş Özellikleri

PUBG Mobile’de kullanılan silahlar ve silah eklentilerinin yanı sıra birçok gelişmiş özellikler getirilmesi planlanıyor. Yeni nesil silahlar ve yeni nesil silah özelleştirmeleri tasarlanıyor. Asıl olarak da oyunculara oldukça fazla kullanım seçeneği sunmayı amaçlayan PUBG New State oyunu için yoğun mesai harcanıyor. PUBG Mobile uc satın alma gibi sistemi olacak mı açıkçası merak konusu. 2021 yılının ikinci çeyreğinden itibaren beta sürümünün çıkacağını düşünürsek oyunu deneyimlemek için çok az bir vakit kalmış gibi görünüyor.

Modern Gelecek Yapısı

Yeni nesil silahları ve eklentilerinin oyuna yerleştirilme düşüncesinin asıl sebebi, oyunun 2051 yılında geçeceği aslında. Gelişmiş bir dünya içerisinde olacak olan PUBG New State, 2051 yılına uygun olabileceği düşünülen yepyeni silah yapıları ile karşımıza çıkacak. Bu modern gelecek yapısı içerisinde oyunun ilk haritası olacak olan Troi’de oyuncular, çorba parası kazanmaya çalışacak.

Ultra Gelişmiş Grafikler

Oyun geliştiriciler, PUBG New State’in bir mobil oyun olmasına rağmen birçok PC oyunundan daha iyi grafiklere sahip olacağını ve bunun için ultra gelişmiş grafikleri oyuna entegre ettiklerini söyledi. Tabiki grafik ayarları çok yüksek olacağından dolayı birçok mobil cihazın kullanımına uygun olmayabilir. Böyle bir gelişmiş grafik ayarlarını mobil oyuna koyabilmek aslında mobil oyun sektörünün ne kadar gelişebilir olduğunun göstergesi olmuş oluyor.

 PUBG New State oyunu gelmesine çok az kaldı. Siz de kabasakalonline.com sitemizden indirimli PUBG Mobile uc satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?