PUBG New State McLaren Güncellemesi Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State McLaren Güncellemesi Oyunda!

Kısa bir süre önce oyunculara sunulan PUBG New State için yenilikler gelmeye devam ediyor. PUBG New State McLaren etkinliği ile beraber oyun içerisinde şansınızı kullanarak McLaren'a sahip olabilirsiniz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG New State NC satın alarak istediğiniz McLaren'a sahip olmak için adres Kabasakal Online!

PUBG New State x McLaren Etkinliği

McLaren Automotive, lüks ve yüksek performanslı arabaların yaratıcısıdır. Üretimleri ise İngiltere'deki üretim merkezinde gerçekleşiyor. McLaren'ın şimdiye kadar gelmiş geçmiş en gelişmiş ve en ilgi çekici LT modeli olan McLaren 765LT, güncelleme ile beraber oyuna eklenmiş oldu. PUBG Mobile McLaren Etkinliği ile beraber sınırlı süre içerisinde McLaren 765LT kasasını açarak sürpriz ödüllerin sahibi olabilirsiniz. 17 Mart itibariyle oyuna eklenen McLaren Etkinliği, 14 Nisan saat 02:00'a kadar oyunda olacak. Kısacası oyun içerisinde McLaren'ınız olsun istiyorsanız kısa bir süreniz kaldı.

PUBG New State x McLaren Etkinlik Detayı

McLaren 765LT kasası ile beraber 5 renk varyasyonu da oyuncuları bekliyor olacak. Kasa içerisinde McLaren 765LT'de dahil olmak üzere çeşitli özel eşyalar da mevcut. Şimdiye kadar en güçlü LT ise hem Troi hem de Erangel'de bulunuyor. Kasa içerisinde:

- McLaren Turuncusu

- Armatür Yeşili

- Günbatımı Turuncusu

- Yıldırım Mavisi

NEW STATE Özel

bulunuyor. Ayrıca etkinliğe özel olarak 3 adet McLaren 765LT Kasa Bileti de size ücretsiz olarak sunulacak. Mart güncellemesi ile beraber PUBG New State'e yepyeni özellikler, etkinlikler eklenmeye devam ediyor. En son eklenen PUBG New State x McLaren İşbirliği ile beraber oyuncuların da oyun içerisindeki heyecanını en üst seviyeye çıkartmak, geliştiriciler tarafından amaçlanıyor. Kabasakal Online farkı ile PUBG New State NC satın alarak bu heyecanınıza ortak olmak için size özel kampanyalarımız da devam etmekte. İndirimli NC satın almak için ise aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli olacak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?