PUBG: NEW STATE ÖN KAYIT FİLMİ YAYINLANDI YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


PUBG: NEW STATE ÖN KAYIT FİLMİ YAYINLANDI

Pubg Mobile’ın yeni sürümü olan ‘PUBG: New State’ için ön kayıt filmi yayınlandı. Yayınlanan ön kayıt filmi PUBG: New State büyük bir merak uyandırdı. Yeni sürüm kayıt filminde, eşsiz tasarımlar ile karşımıza çıkacağını ve oyun piyasasında büyük bir yankı uyandıracağını gözler önüne serdi. PUBG orijinal sürümü ile çıktığı ilk günden beri listelerin başında yer alıyor. Yeni sürümünde de aynı yükselişi görmeyi bekliyoruz. Pubg Mobile'da olduğu gibi Kabasakal Online ailesi olarak en ucuz UC ve Royale Pass desteklerimize devam edeceğiz. Royale Pass satın almak isteyenlerin uğrak noktası olan web sitemizde, New State ile yepyeni kampanyalar yer alacak. 

PUBG: NEW STATE ÖN KAYIT FİLMİ


PUBG: NEW STATE YENİ BİR MOBİL OYUN

PUBG: New State, mobil oyun olarak sunulacak. Krafton Inc. açıklamasına göre yeni sürümü mobil olarak göreceğiz. Henüz konsol ve PC formatında yayınlanmayacak olan oyun için yayınlanan kayıt filmi mobil görünüm olarak paylaşılmıştır. İlerleyen süreçte PUBG: New State için konsol ve PC formatına uyumlu sürümlerini de görmeyi bekliyoruz. Pubg mobile oyuncularına sunduğumuz en uygun fiyatlı UC satın alma deneyimini devam ettirerek yeni sürümde de benzersiz indirimlere tanık olacaksınız.  

PUBG: NEW STATE 2051’DEN GELİYOR

Pubg: New State, geliştiricilerin daha önce açıklamalarında bahsettiği gibi 2051 yılında geçecek. Gelecekten günümüze bir köprü kuracak olan oyunun en çok heyecanlandıran noktalarından biri de bu konu oldu. Pubg Mobile oyuncularının merakla beklediği eşsiz tasarımları ve gelecek esintisini taşıyan New State sürümü yayınlanan ön kayıt filmi ile beklentiyi yükseltti. 2051 yılında geçecek olan oyun, geliştirilmiş ve modern silah kaplamaları, kıyafetler ve araç kaplamaları ile karşımıza çıkacak. PUBG: New State ile drone gibi yeni teknolojileri de ekleyerek oyun deneyimini yükselttiklerini görüyoruz. Özelleştirme satın almak isteyen Pubg Mobile oyuncularımıza sunduğumuz en ucuz uc satın almahizmetimiz, New State ile yeni bir boyut kazanarak devam edecek. En uygun fiyatlı Pubg Mobile ürünleri seni bekliyor! 

PUBG: NEW STATE ile NELER GÖRECEĞİZ

100 yarışmacının karşı karşıya geleceği yeni mobil oyun PUBG: New State’de hayatta son kalan kişi ya da takım kazanacak. Sürekli küçülen bir Mavi Alan karşımıza çıkacak ve oyunu kazanmak için araçlar, kullanılabilir eşyalar toplanacak. 8x8 kilometrelik dev bir boyutta açık alanları keşfedeceğiz. Hayatta kalmak için yeni teknolojiler ve yeni stratejiler gerekiyor. 2051 yılında geçen New State sürümünde, anarşinin hüküm sürdüğü bir döneme konuk olacağız.  Her zaman sunduğumuz en uygun fiyatlı UC ürünümüze New State ile yeni bir boyut kazandırmak için çok heyecanlıyız. Her zaman olduğu gibi en uygun fiyatlı Pubg mobile ürünleri Kabasakal Online'da!

Bu macerada yerini almak istiyorsan Ön Kayıt yapmayı unutma!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?