PUBG New State Seni Bekliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State Seni Bekliyor !

Bu sene başında duyurulan ve oldukça heyecan verici olan yepyeni bir oyun PUBG New State bugün itibariyle oynanabilir durumda! Mobil oyuncuların merakla beklediği PUBG: New State, Google Play Store ve App Store’da tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. PUBG New State ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. PUBG New State NC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG New State Nedir ?

PUBG New State, 2051 yılında geçiyor ve fütüristtik temalı özellikleri taşıyor. Oyunun içindeki en ufak ayrıntı bile geleceği yansıtıyor. Oyuncular, oyuna ilk girdiği andan itibaren gelecek içinde yaşıyormuş gibi hisse kapılıyorlar. Oyun ortamı tamamen PUBG Mobile oyun ortamından farklıdır. Bu oyun içinde gelecekle özdeşleşen yeni araçlar bulunuyor. Savaş malzemeleri yeni donanımları ile oyun içinde yerini alıyor. Yeni donanımlar, yeni teçhizatlar ve modern silahlar ile birlikte oyuncular bir savaş içinde olacaklar. Oyuncular, PUBG New State Alpha Test’te olduğu gibi dron ile teçhizat isteyebiliyor. Özellikle bu yenilik, oldukça ilgi çekici duruyor. Ayrıca oyunda şuan da Erangel ve Troi haritaları mevcut. Oyunda ölü takım arkadaşlarınızı yeniden canlandırabilme sistemi de bulunuyor. Daha da önemli bir yenilik ise paraşütle atladığınız sırada sizin düşmanınız olan oyunculardan herhangi biriyle savaş halindeyken takım arkadaşı olabilmenizi sağlayan “Recruit System” özelliği. Böylelikle savaş halindeyken 3 kişilik ekibinizin 4 kişilik bir ekip olmasını sağlayabilirsiniz.

PUBG New State Survivor Pass

PUBG New State İlk Sezona özel yepyeni bir Survivor Pass açıkladı. Açıklanan yeni sezon Survivor Pass için Premium Pass ya da Premium Pass Plus+ alabiliyorsunuz.


Premium Pass ( 1500 NC )

- 50 Premium Ödülü açılır ve seviye yükseltmede elde edebilirsiniz.

- Anında bir Ön Ayarlı Slot Bileti (30 Günlük) elde edebilirsiniz.

- PUBG New State Premium Pass Fiyatı 1500 NC

Premium Pass Plus+ ( 3800 NC )

- Avcının Altın Maskesi hediye olarak size veriliyor.

- 15 Seviye arttırarak sezona başlıyorsunuz. ( Normalde 15 Seviye Bedeli 6000 NC )

- 7 Tavuk Madalyası hesabınıza tanımlanıyor.

- 50 Premium Ödülü açılır ve seviye yükseltmede elde edebilirsiniz.

- PUBG New State Premium Pass Plus+ Fiyatı 3800 NC

PUBG New State Sistem Gereksinimleri

PUBG New State'i Google Play Store ve App Store'dan indirerek ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz. PUBG New State Sistem Gereksinimleri ise şu şekilde :

PUBG New State Android Sistem Gereksinimleri


- İşletim Sistemi: Android 6.0 veya üzeri

- İşlemci: 64-bit (ABI arm64 ya da üstü)

- RAM: 2 GB veya üzeri

- İndirme boyutu: 1,5 GB

- Open GL 3.1 veya üstü / Vulkan 1.1 ya da üzeri

PUBG New State iOS Sistem Gereksinimleri


- İşletim Sistemi: iOS 13 veya üzeri

- İndirme boyutu: 1,5 GB

PUBG New State ile ilgili tüm detayları size aktardık. Bu heyecan verici yepyeni mobil oyun için düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG New State NC satın alarak oyun keyfine herkesten en önde başlamak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?