PUBG New State Survivor Pass Vol. 2 Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State Survivor Pass Vol. 2 Başladı !

2051 Savaş Alanındaki büyük heyecanı yaşayabilmeniz için PUBG New State’e güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu güncelleme ile beraber yeni silahlar ve araçlar da oyuna eklenmiş oldu. Ayrıca Survivor Pass Vol. 2 de oyuna geldi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG New State NC satın almak için adres Kabasakal Online !

PUBG New State Survivor Pass Vol. 2

Survivor Pass Vol. 2, 16 Aralık itibariyle başladı. PUBG New State Yeni Sezonu ile birlikte araç kostümleri ve daha fazla karakter görünümü Premium Pass içerisine eklendi. Bu Pass’i satın alarak Seviye 48’e kadar yükseltmeniz durumunda kazanacağınız NC’ler ile bir sonraki Premium Pass’i satın alabiliyorsunuz. BP sandıkları da Ücretsiz Pass ödülleri arasına eklendi. PUBG New State Premium Pass satın almak için ihtiyacınız olan NC’ler Kabasakal Online’da sizi bekliyor.

PUBG New State Premium Pass 1500 NC

PUBG New State Premium Pass Plus 3800 NC


PUBG New State Silah ve Araç Güncellemeleri

L85A3, oyuna eklendi. Ayrıca M416 ve SLR için yeni özelleştirmelerde bu güncelleme ile birlikte yer alıyor. Ayrıca iki adet yeni araç, oyuncuların beğenisine sunuldu.

Yeni Silah: L85A3

L85A3 bu güncelleme ile birlikte oyuna eklenmiş oldu. L85A3, 2051 Savaş Alanına yeni bir kapı açan düşük geri tepmeli bir taarruz tüfeğidir. Ayrıca L85A3 için iki ayaklı olarak hizmet verebilen dikey ön kabza da eklendi. Dikey ön kabzanın artıları, silahın geri tepmesini azaltma ve çömelme veya yüzüstü pozisyonunda atış yaparken daha kolay geri tepme kontrolü sağlaması. Eksileri ise ADS hızını biraz azaltması oluyor.

Yeni Silah Özelleştirmesi: M416 [C2] Uzun Namlulu

M416 için ikinci bir özelleştirme olarak [C2] Uzun Namlusu eklendi. Artıları, hasarı oldukça arttırması. Eksileri ise yatay geri tepmeyi gözle görülür şekilde arttırması oldu.

Yeni Silah Özelleştirmesi: SLR [C2] 5.56 Namlu

7.62mm kullanan SLR, artık 5.56 namlu kullanabilecek. Bunun artısı, atış isabet oranı arttı. Eksileri ise 7.62mm namluya kıyasla daha az hasar alıyor olması.

Yeni Araç: Electron

Electron, 6 kişilik elektrikli bir minibüs olarak oyuna eklendi. Diğer araçlara göre daha dayanıklı olan Electron, Troi ve Eğitim alanı içerisinde kullanılabilir.

Yeni Araç: Mesta

Menza, anlık olarak hızlanabilen 2 kişilik, klasik bir spor otomobildir. Standart tip ve açık tip olarak oyuna eklenen Menza, Erangel, Troi ve Eğitim alanı içerisinde kullanılabilir.

PUBG New State Survivor Pass Vol. 2 ve güncelleme notları ile ilgili önemli bilgileri size aktardık. Düşünceleriniz neler ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile PUBG New State NC satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?