PUBG New State x Among Us İş birliği başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG New State x Among Us İş birliği başladı!

Son zamanların en çok sevilen oyunlarından birisi olan PUBG New State’in Among Us ile yaptığı iş birliği dün itibariyle duyurularak oyuna eklendi. Oldukça etkileyici duran Among Us etkinliği ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG New State NC satın almak için adres Kabasakal Online!

PUBG New State x Among Us

21 Nisan tarihi itibariyle Innersloth’un satış rekorları kıran oyunu Among Us ile PUBG New State anlaşması oyuna eklendi. Nisan güncellemesi ile beraber gelen Among Us etkinliği, 19 Mayıs tarihine kadar oyunda olacak.

Sınırlı süreliğine Among Us Kasası, M416 için efsanevi yükseltilebilir silah kaplaması ve çeşitli oyun için kozmetiklere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Among Us temalı profil çerçevesi, ünvanlar, simgeler gibi özel ödüllere kazanabilmek için oyuna çeşitli görevler de eklendi.

PUBG New State x Among Us Ödülleri

Troi haritasına yeni eklenen detaylar ile beraber Impostor’ları gözlemleyebilirsiniz. Bir mini oyun olarak maç başlamadan önce Troi’nin başlangıç adasında keyifli vakit geçirebileceksiniz. Takımınızdan rastgele birisi Impostor olarak seçilecek. Kalan takım üyeleri ise Impostor tarafından öldürülmekten kaçmaya çalışacak. Eğer Impostor olarak seçildiyseniz, mini oyun sırasında diğer takım arkadaşlarınızı ortadan kaldırmak için silah kullanabilirsiniz. Bu arada, 3 ücretsiz Among Us Kasa Bileti posta kutunuza yönlendirilecek. PUBG New State Among Us iş birliği ile ilgili paylaşılan bilgiler şimdilik bu kadar. Bu etkinlik hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. PUBG New State heyecanınızı en üst seviyeye çıkarmak için NC alabilirsiniz. İndirimli NC fırsatları ise Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi kabasakalonline.com'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve fırsatları yakalayın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?