PUBG Yeni Harita Taego YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

PUBG Yeni Harita Taego

PUBG PC versiyonu için uzun süredir beklenen yeni harita güncellemesi Taego’nun gelmesiyle nihayet son buluyor. 7 Temmuz'da büyük bir güncellemeyle oyuna eklenecek olan yeni harita Taego, şu anda PUBG Test Server'larında oynanabilir halde oyunculara sunuluyor. En uygun fiyat garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın alarak G-COIN'lere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kabasakalonline.com sitemizi ziyaret etmek !

Taego'yu Keşfedin

Taego; acımasız savaşın gerçekleştiği ilk savaş alanı olan sessiz bir adadır. 1980'li yıllarda, düşmek üzere olan bir uçaktan Taego'ya iniş yap. Ölenlere bir şans daha tanıyan, mevcut eşya stoku ve talebinde geliştirme sağlayan bagaj sistemi gibi yeni özellikler. Bu yeni ve 8x8 km boyutlarındaki büyük haritada yerini al. Taego'da son hayatta kalan olmak için yeni zorlukların ve çevre koşullarının üstesinden gel.


ETKİNLİKLER

TAEGO Testi Etkinliği

TAEGO'nun yayınlanmasını kutlamak için test sorularını doğru yanıtlayan oyunculara TAEGO tişörtü hediye ediliyor. Bu sınırlı sayıdaki tişörtle TAEGO'nun keyfini çıkarabilirsiniz. 25 Haziran 2021 00:00 UTC - 6 Temmuz 23:59 UTC arasında geçerli etkinliğe katılmak için :

- Global hesabında oturum aç

- Üç soruyu da doğru yanıtla

- TAEGO ana güncellemesinin olduğu günde bağlantılı hesabına ödülün eklensin

* Bu etkinliğe sadece STEAM/PLAYSTATION/STADIA/XBOX kullanıcıları katılabilir.

* Eşyalar TAEGO güncellemesinin ardından dağıtılacaktır (PC 7/7, Konsol 7/15)

* Eşyayı almak için TAEGO ana güncellemesinden sonra hesabının Özelleştir sekmesine git.

* Gönderdikten sonra yanıtlarını değiştiremezsin.

PUBG Yeni Harita Taego ile ilgili detayları size aktardık. PUBG Test Serverlarında deneyebileceğiniz bu yeni harita ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. G-COIN satın almak için ihtiyacınız olan indirimli Steam Cüzdan Koduna buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?