RİOT GAMES YENİ MMO OYUNU İÇİN HAZIRLANIYOR YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

RİOT GAMES YENİ MMO OYUNU İÇİN HAZIRLANIYOR

Geçtiğimiz günlerde Riot Games’in Yaratıcı Gelişim Başkanı Greg Street, bir tweet paylaştı. Bu tweet ile Riot Games’in yeni bir MMO oyunu için hazırlandığından haberimiz oldu. Yeni projeleri için geliştirici ekiplerine yeni takım arkadaşları ekleyebilirler. Riot Games’in yeni MMO oyunu için sabırsızlanan oyuncular, bir yandan da oyun ekibinde yer alma ihtimalleri için heyecanla bekliyorlar.

YENİ MMO OYUNU İÇİN BEKLENTİ YÜKSEK

Riot Games’in yeni bir MMO oyunu için hazırlandığı haberinden beri gün geçtikçe beklentiler arttı. Yeni MMO oyunun, Riot Games’in en iyi projesi olacağı konuşuluyor. Geliştirici ekip, yeni oyunun League of Legends Runeterra evreninde kurulacağını da doğruladı. Yeni bir League of Legends türü büyük bir oyunun zamanı gelmişti. League of Legends’ın yeni MMO’su çok ses getirecek, eşsiz bir proje olacak.

LEAGUE OF LEGENDS SEVENLERİN İSTEKLERİ SONUNDA OLDU

Yıllardır MOBA’nın MMO türünü isteyen League of Legends hayranları, dev bir proje ile tanışacakları günü bekliyorlar. Riot Games’in League of Legends hayranlarına kulak verdiğini de böylece görmüş olduk.

Riot Games henüz detaylar hakkında konuşmasa da yakın zamanda ipuçları ile karşılaşmayı bekliyoruz. Yeni proje şimdiden gündemde yerini korumayı başardı. League of Legends’ın yeni MMO oyunu çıktığı ilk günden itibaren popüler olacak gibi görünüyor.

Yeni bilgilere eriştikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?