Riot Mobile Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Riot Mobile Geliyor

2019 yılında LoL+ uygulamasıyla birlikte mobil uygulamalar arasına adım atan Riot Games bir değişiklik yapmaya hazırlanıyor. LoL+ uygulaması adı Riot Mobile olarak değişiyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile LoL RP satın almak için adres Kabasakal Online !

Karşınızda Riot Mobile

Riot Games oyun yelpazesi son zamanlarda bir hayli genişledi, yeni bir animasyon dizisi çıkışına kısa süre kaldı ve pek çok League of Legends oyuncusu başka Riot oyunlarının deneyimlemeye devam ediyor. Riot, gezinmeyi daha kolay kılmak için LoL+ uygulamasını tüm Riot oyunları ve ürünlerinde kullanıcılara yardımcı olacak bir mobil uygulamaya dönüştürüyor.

Riot Mobile Ne Zaman Çıkacak

LoL+ 4 Ekim 2021'de Riot Mobile'a yükseltilecek. LoL+'ı 4 Ekim günü App Store ve Google Play Store'da, Riot Mobile'a güncellemeyi unutmayın. Oyuncuların yeni içerikler ve aktiviteler keşfetmesini, tüm Riot oyunlarının ve etkinliklerin hakkında bilgi almasını ve oyunda olmadan da başka Riot oyuncularıyla iletişim kurmasını kolay hale getirecek bir deneyim oluşturmak amaçlanıyor. Öne çıkan değişiklikler şöyle:

Yeni Görünüm ve Kullanım Hissiyatı

Riot Tasarım Ekibi mobil deneyimini iyileştirmek ve espor, daha fazla içeriğe erişim ve kişiselleştirme gibi konulara yoğunlaşan 2022'de çıkacak bir dizi özelliğe sağlam temeller atmak için birçok yenilik getirdi. Riot Mobile 1.0 sürümünün sundukları:

    - Oyuncu profilleri

    - Oyunlar arası ve bölgeler arası sohbet

    - Arkadaş aramak ve sohbet başlatmak için hızlı yollar

Çok Oyunlu Haberler

En çok ilgilendiğiniz oyunlar ve etkinlikler hakkındaki gelişmeleri takip etmek için kolay bir yol arıyorsanız Riot Mobile tam size göre. Şimdilik Riot Mobile'da aşağıdaki oyunlar desteklenecek ancak yeni deneyimlerin çıkmasıyla beraber liste de genişleyecek:

    - League of Legends

    - League of Legends: Wild Rift

    - VALORANT

    - Legends of Runeterra

    - Teamfight Tactics

Bu oyunlardan sadece birini oynuyorsanız bile Riot Mobile, oyuncuların sadece ilgi duydukları içerikleri ve deneyimleri görmeleri için kolayca filtre koyabilmesini destekliyor.

Riot Mobile'ı Nasıl İndiririm?

Telefonunuzda LoL+ zaten yüklüyse ve otomatik güncelleştirmeler açıksa uygulama bölgenizde yüklenebilir olunca otomatik olarak güncellenir. Telefonunuzda LoL+ yoksa, Riot Mobile'ı çıktığı an deneyimleyenlerden olmak için tercih ettiğiniz uygulama mağazasından LoL+'ı şimdiden indirmenizi tavsiye ederiz. Riot Mobile ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli Fiyatlarla oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartmak için bir fırsatınız var. Buraya tıklayarak hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Valorant VP satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?