RiotX Arcane 7 Kasım’da Netflix’te ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

RiotX Arcane 7 Kasım’da Netflix’te !

Riot Games, iki yıl önce dünya genelinde büyük bir şöhrete sahip olan League of Legends evreninde geçecek bir animasyon olan Arcane‘i duyurmuştu. RiotX Arcane, 7 Kasım’da ve sadece Netflix’te yayınlanacak. Başrollerde ise League of Legends dünyasının iki sevilen kahramanı Jinx ve VI olacak. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile LoL RP satın almak için adres Kabasakal Online !

RiotX Arcane Başlıyor

Uzun süre önce duyurulan Arcane nihayet sevenleriyle buluşuyor. Altşehirden Gelişim Şehri'ne, sihrin bilimle çarpıştığı Arcane dünyasını keşfedeceksiniz. Yılın en büyük LoL anı olan Dünya Şampiyonası'yla prömiyerin güçlerini birleştirerek iki etkinliği de 6-7 Kasım tarihlerinde, aynı hafta sonu gerçekleştirilecek. Heyecan, Dünya Şampiyonası Finali'nde Mastercard tarafından sunulan ve Arcane'den müziklerin yer aldığı Arcane temalı Açılış Töreni'yle başlayacak. Twitch'te canlı gerçekleştirilecek, en sevdiğiniz yayıncılar tarafından ortak yayını yapılacak ve size tüm Riot oyunlarında izleyici ödülleri kazandıracak Küresel Prömiyer'le devam edilecek. Bu yeni animasyon dizisini Netflix Gift Card satın alarak izleyebilirsiniz.

VALORANT x Arcane

Arcane animasyon dizisinin çıkışını kutlamak için düzenlenen RiotX Arcane etkinliğinde yeni içeriklerle koleksiyonunuzu geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz RiotX Arcane Bileti

VALORANT’tan ücretsiz Etkinlik Bileti oyuna ekleniyor. VALORANT Kısım Savaş Bileti'ne benzer şekilde XP kazanarak Arcane Kap Keki uğuru ve Altşehre Hoş Geldin kartı gibi Arcane temalı oyun içi içeriklerin kilidini açabileceksiniz. İçerik barındıran 10 farklı seviye var.  Etkinlik Bileti, 6 Kasım 2021 Cumartesi saat 00.00 ile 23 Kasım Salı saat 01.00 arasında oyunda olacak.

- RiotX Arcane etkinliğinin heyecanını Arcane Sheriff ve Maybom uğuru gibi içerikleri barındıran ve 2380 VP fiyatı üzerinden sınırlı sürüm Arcane Koleksiyon Seti'yle taçlandırabilirsiniz. Bu özel içerik sadece 6 Kasım 2021 Cumartesi saat 00.00 ile 23 Kasım 2021 Salı saat 01.00 arasında oyunda olacak. Bu içerikler bir daha VALORANT Mağazası'na veya Gece Pazarı'na gelmeyecek ve sadece set halinde alınabilecek.

- Kılçık Uğuru, 6 Kasım 2021 itibarıyla alınabilecek. İlk gösterim gününde Twitch veya Arcane.com adreslerinden Küresel İlk Gösterim Etkinliği'ni izleyen ve platformda Riot Games Hesabı'yla oturup açmış/hesabını bu platforma bağlamış olan oyuncular bu ödülü kazanacak. Bu ödül 7 Kasım saat 20.00'deki Avrupa yayınından da kazanılabilecek.

- Arcane Poro Silah Uğuru, 7 Kasım 2021 itibarıyla alınabilecek. RiotX Arcane Dünyası'nda görev tamamlayarak bu ödülü kazanabilirsiniz.

- Delifişek Spreyi, 14 Kasım 2021 itibarıyla alınabilecek. RiotX Arcane Dünyası'nda görev tamamlayarak bu ödülü kazanabilirsiniz.

- Arcane Jinx Kartı için ise VALORANT sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli olacak.

PUBG Mobile x Arcane İş birliği

Jinx, Vi, Caitlyn ve Jayce PUBG Mobile'a geliyor! PUBG Mobile x Arcane büyük iş birliği 16 Kasım'da sizinle olacak. PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi ile birlikte oyuna eklenecek olan bu yenilik için oyuncuların heyecanlı bekleyişi başladı.

RiotX Arcane ile ilgili tüm detayları size aktardık. 7 Kasım'da başlayacak olan yepyeni animasyon dizi ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. LOL RP , VALORANT VP ve PUBG Mobile UC gibi tüm oyun içi ihtiyaçlarınız için indirimli fiyatlarla, Kabasakal Online sitemizden hızlı teslimat, güvenilir adres farkı ile sahip olabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?