Silkroad Yıl Sonu Etkinliği Başlıyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Silkroad Yıl Sonu Etkinliği Başlıyor !

İpek yolundaki eşsiz deneyimin hissini bize yaşatan Silkroad Online için Yıl Sonu Etkinlikleri başlıyor. Kısa süre içerisinde başlayacak olan etkinlik ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Silkroad Silk satın almak için adres Kabasakal Online !

Silkroad Yıl Sonu Etkinliği

Yılın sonunu daha heyecanlı kılmak ve 2021 yılına güzel hatıralarla veda ederek, 2022 yılına büyük bir keyifle başlayabilmek için Silkroad etkinlikleri başlıyor. İlk defa oyuna dahil olacak olan birbirinden özel efsanevi eşyalar, 4-18 Ocak 2022 tarihleri arasında oyunda olacak.


Ödül Listesi

Devil’s Spirit SS Grade (Maksimum dağıtım miktarı: 30 Adet )

Angel’s Spirit SS Grade (Maksimum dağıtım miktarı: 30 Adet )

Blue Dragon Summon Scroll (Maksimum dağıtım miktarı: 20 Adet )

VIP Dragon Flag (STR +9, INT +9) (Maksimum dağıtım miktarı: 20 Adet )

GM’s Gift Box (Maksimum dağıtım miktarı: 10.000 Adet )

Ödülleri Nasıl Kazanabilirsiniz ?

Silkroad Online Türkiye açılışından itibaren hesabınıza yüklediğini her 100 Silk için 1 Puan kazanacaksınız. 90 Seviye ve üstü karakter olan tüm hesaplara da ayrıca 50 Puan hediye edilecek. Etkinlik süresince en az 1 puan olmaz üzere 1, 10 ve 100 puan harcayarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Her bir ödül için bir kazanma oranı belirlenmiş olup, bu oranlara göre sistem her katılımda rastgele ödül dağılımı yapıyor. Ne kadar çok puana sahipseniz, o kadar daha fazla sayıda katılım sağlayarak, kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Puan biriktirme 31 Aralık 23:59 tarihine kadar sürecek. 4 Ocak 2022’de başlayacak olan etkinlik, tüm ödüller bitene kadar devam edecek. Ödüller bitmediği taktirde ise 18 Ocak 2022’de sonlandırılacak.

Silkroad Yıl Sonu Etkinliği ile alakalı tüm detayları size aktardık. Silk satın alarak özel ödüllere sahip olabileceğiniz bu etkinlik hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Silkroad Silk almak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli olacak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?