Spider-Man Miles Morales Kabasakal'da YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Spider-Man Miles Morales Kabasakal'da

Insomniac firması tarafından geliştirilen Marvel's Spider-Man geçtiğimiz günlerde PCoyuncuları için yayınlandı. Marvel's Spider-Man'in yayınlanması ile beraber gözler hemen Spider-Man: Miles Morales'e çevirildi. Peki Peter Parker yerine Miles Morales ile beraber maceralara atılacağımız yeni Spider-Man: Miles Morales Yayınlandı Mı? Spider-Man Miles Morales Kaç TL? Bu sorunların cevabını haberimizin devamın da sizler için inceledik. Sizler de indirimli oyun almak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda!

Spider-Man: Miles Morales Kaç TL?

Sabırsızlıkla beklenen Spider-Man: Miles Morales duyurulduktan sonra, oyun severler tarafından Spider-Man: Miles Morales Kaç TL? Sorusu araştırılmaya başlandı. Sizin için bu fiyatları inceledik. Fiyatlar Epic Games ve Steam için şu şekilde;

    ►Steam: 499TL

Epic: 499TL

Kabasakal Online: 455 TL

Spider-Man Miles Morales Hikayesi Ne?

Genç Miles Morales, Marvel’s Spider-Man Remastered'da yaşanan olayların sonrasında bir yandan yeni evine ayak uydurmaya, bir yandan da yeni Spider-Man olmak için ustası Peter Parker'ın izinden gitmeye çalışır. Ancak şiddetli bir güç mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız da büyük gücün aynı zamanda büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Miles, Marvel’ın tüm New York şehrini kurtarmak için Spider-Man'ın görevini devralmalı ve iyi bir iş çıkarmalıdır. Miles Morales, akıl hocası Peter Parker'dan onu ayıran tehlikeli güçleri keşfeder. Eşsiz biyo-elektrikli zehir patlaması saldırılarının ve gizli kamuflaj gücünün yanı sıra olağanüstü akrobatik hareketlerinde, cihazlarında ve becerilerinde ustalaşın.


Spider-Man: Miles Morales Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 1909

İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 1909

İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.2 Ghz

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 75 GB SSD Space Recommended


Spider-Man Miles Morales oyununu sizler için inceledik sizler oyunu nasıl buldunuz bizimle paylaşmayı unutmayın! Sizler de indirimli şekilde Oyun ve Steam Wallet almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?