Steam Altın Hafta İndirimleri Başlıyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Altın Hafta İndirimleri Başlıyor

Oyuncuların özlediği ve alışveriş yapmak için beklediği Steam indirimlerinin başlamasına artık saatler kaldı. Bildiğiniz üzere Steam, her yıl belli başlı indirimler ile oyuncuları mutlu ediyor. PC oyunculuğunun öncü isimlerinden biri olan Steam’deki bu fırsat ise kaçırılmayacak derecede güzel görünüyor.

Altın Hafta İndirimleri Nedir ?

Steam’in yeni kampanyası Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) adı altında yapılacak. Altın Hafta, Japonya’da her yıl kutlanan ve birkaç farklı tatilin bir araya geldiği döneme verilen isim. Altın Hafta sayesinde yapılan indirimlerde dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, önemli bazı oyunları uygun fiyata satın alabilecekler.

Steam Altın Hafta İndirimleri Ne Zaman Başlıyor ve Hangi Oyunlar İndirimde ?

Üstteki görselde, geçen seneye ait Altın Hafta indirimlerinin başlangıç zamanını görebilirsiniz. Bu sene ise bir gün öne çekildi ve 2021 Steam indirimleri ise 29 Nisan'da başlayıp 6 Mayıs'a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde belirlenen indirimli oyunları almak için Steam Cüzdan kodu alabilirsiniz. Aşağıdaki oyunlarda yapılacak büyük indirimleri kaçırmamak için İstek Listesine ekleyebilirsiniz :

 • Resident Evil
 • Resident Evil 2
 • Resident Evil Biohazard
 • Monster Hunter World
 • Dark Souls 2
 • Karanlık Ruhlar 3
 • Devil May Cry 5
 • Final Fantasy 15
 • Dragon Ball Fighter Z
 • Nekopara
 • Metal Gear Solid V: Fantom Ağrısı

Steam’in Diğer İndirimleri Ne Zaman ?

Steam Altın Hafta İndirimi 2021  (29 Nisan - 6 Mayıs) : Japon video oyunu geliştiricilerinin yani , Capcom, Bandai Namco, Square Enix ve diğer yayıncı firmaların kutladığı ve indirimlerinin geçerli olduğu güzel bir fırsat.

Buharlı Bahar Temizliği Etkinliği 2021  (20 Mayıs - 27 Mayıs) : Klasikleşmiş bir indirim zamanı değil. Ancak uzun süredir oynanmayan oyunları deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz.

Steam Gurur Yaz İndirimi 2021 (8 Haziran - 24 Haziran) : Hem yakında çıkacak hem de piyasaya sürülecek birçok oyuna dikkat çeker. İndirimler büyük ölçüde farklı oyunlar için geçerlidir ve büyük oyun firmalarından bağımsızdır. Genellikle farklı türleri kapsar.

Steam Yaz İndirimi 2021 (24 Haziran - 8 Temmuz) : İndirimli fiyatlardan istediğiniz oyunları almak için yılın ortasında karşımıza çıkan güzel dönemlerden birisi. Uygun fiyatlar ile kütüphanenizde olmayan oyunları alabilirsiniz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2021 (28 Ekim - 1 Kasım) : Genellikle korku oyunlarının indirimde olduğu bu indirim zamanını, korku severler için büyük bir fırsat.

Steam Sonbahar İndirimi 2021 (24 Kasım - 30 Kasım) : Kara Cuma olarak adlandırılan ve büyük indirimlerin olduğu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Steam Kış İndirimi 2021 (21 Aralık - 4 Ocak): Herkesin beklediği ve en büyük alışverişlerin olduğu indirim dönemi. Tabiki yılın son fırsatı.

Büyük indirimler olan Yaz ve Kış indirimi yaklaşık olarak 2 hafta kadar sürüyor, diğer indirimlerin süresi 1 hafta olarak karışımıza çıkıyor. Steam indirimleri ile oynamak istediğiniz oyunları uygun fiyata sahip olabilirsiniz. En indirimli fiyatlar ile kabasakalonline.comsitemizden Steam Cüzdan kodu satın almayı unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?