Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman?

Yaptığı indirim kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren Steam, oyuncuların da ilgisini çekmeye devam ediyor. Oyun severlerin merakla beklediği Steam Cadılar Bayramı İndirimleri için çok az bir vakit kaldı. İndirimlerinin başlaması ile birlikte korku, gerilim ve aksiyon türündeki bir çok oyunun indirime girmesi bekleniyor. Peki, Steam Cadılar Bayramı indirimleri ne zaman? Steam Cadılar Bayramı indirimleri saat kaçta? Tüm detayları haberimizin devamın da görebilirsiniz. Sizler de indirimli SteamCüzdan Kodu almak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi (Steam Çığlık Festivali)

Steam Cadılar Bayramı İndirimi için geri sayım başladı. Bu yıl düzenlenecek olan Steam Cadılar Bayramı İndirimi, Steam Çığlık Festivali olarak adlandırıldı. Dolar kurunun da artması ile birlikte oyuncular son zamanlarda oyun satın alma konusunda epey bir zorlanıyor. Steam ise düzenli olarak yaptığı etkinlikle ile oyuncuların satın alımlarını artırma peşinde. Cadılar Bayramı İndirimleri ise korku ve gerilim türü oyunları seven oyuncular için bir fırsat olacak. Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin başlaması ile birlikte Outlast, Amnesia, Resident Evil vb. birçok korku, gerilim ve aksiyon oyunu indirime girecek. Korku ve gerilim oyunlarının dışında bu yıl ki indirimlerde hayatta kalma türü oyunların da indirime girmesi bekleniyor. Geçen yıl ki Cadılar Bayramı İndirimlerini hatırlayacak olursak listede Red Dead Redempiton II ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlar da yer alıyordu. Bu seneki indirimlerde de korku türü dışındaki oyunları indirim listesinde görebiliriz. Peki her oyun severin merak ettiği Steam Cadılar Bayramı İndirimi ne zaman?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi, 25 Ekim Salı günü başlayacak ve 1 Kasım Salı gününe kadar devam edecek. 1 Kasım 2022 tarihinde Steam Cadılar Bayramı İndirimleri sonlanmış olacak.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Saat Kaçta?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 25 Ekim 2022 saat 20:00’da başlayacak ve 1 Kasım 2022 akşam saat 20:00’a kadar devam edecek. Cadılar Bayramı indirimlerinden yararlanmanız için son tarih 1 Kasım Salı akşamı saat 20:00 olacak.

 Steam Çığlık Festivalinde bir çok harika oyun yüksek oranda indirimler ile sizleri bekliyor. Öne çıkan ve ikinci kez düşünmeden satın alabileceğiniz harika korku, gerilim ve aksiyon oyunlarını kaçırmamak için sizler de  Steam Çığlık Festivalinde harika oyunlar satın almak istiyorsanız Kabasakal her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli Steam Cüzdan Kodu satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?