Steam Capcom Yayıncı İndirimleri 2022 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Capcom Yayıncı İndirimleri 2022

Dünyadaki en büyük oyun platformlarından birisi olan Steam için Capcom Yayıncı İndirimleri dün itibariyle başladı. Capcom indirimli oyunları, hangi oyunlar oldu? Bu sorunun cevabı ve tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Bu arada, bu büyük indirimli oyunlara sahip olabilmek için ihtiyacınız olan indirimli Steam Cüzdan Kodu, Kabasakal Online’da sizi bekliyor!

İndirimli Capcom Yayıncı Oyunları

14-21 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Steam Capcom Yayıncı İndirimleri ile beraber Capcom’a ait birçok oyun ve DLC’ler de büyük indirimlerin olduğunu görüyoruz. Bu büyük indirimlerle birlikte, uzun süredir beklediğiniz ancak fiyatının yüksek olduğunu düşündüğünüz oyunlara, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Resident Evil serisinin tüm oyunları ve DLC’leri, Monster Hunter serisi ve DLC’leri, Devil May Cry serisi “ki bizim en sevdiğimiz oyunlardan birisidir”, Dead Rising serisi ve DLC’leri ile beraber Street Figther 30.Yıl Özel koleksiyonu oldukça büyük indirimlerle karşınıza çıkıyor olacak. Şimdi oyunlar güzel ama Steam Cüzdan kodu almak için ne yapmalıyım, dediğinizi duyar gibiyiz. Haberimizin en alt kısmında duran görsele tıklayarak indirimli fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz. Böylece hem Steam indirimleri hem de Kabasakal Online indirimleri ile en uygun fiyata, istediğiniz oyuna sahip olabileceksiniz.

Resident Evil İndirimleri

Resident Evil Biohazard, Resident Evil 3, Resident Evil 2, Resident Evil 6 gibi birçok Resident Evil oyunu 21 Mart’a kadar büyük indirimlerle oyunculara sunuluyor. Oyun serisinin son oyunu 7 Mayıs 2021’te çıkış yapan Resident Evil 7 Biohazard , 89,00 TL yerine 39,90 TL fiyatından, büyük bir indirimle ve Kabasakal Online farkıyla sahip olabilirsiniz.

Devil May Cry İndirimleri

Devil May Cry 5, Devil May Cry  4, Devil May Cry HD Collection, DmC: Devil May Cry seri oyunlarındaki büyük indirimde dün itibariyle başladı. 8 Mart 2019 tarihinde serinin son oyunu olan Devil May Cry 5 ise 250,00 TL yerine %50 indirime girerek 125,00 TL’den satışta bulunuyor.

Steam Capcom İndirimleri’ne dair tüm detayları sizinle paylaştık. Bu büyük indirimleri kaçırmamak için en uygun fiyat garantisi ile Steam Cüzdan alabilmeniz adına aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?