Steam Çin Yeni Yılı İndirimleri Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Çin Yeni Yılı İndirimleri Başladı!

Steam’de merakla beklenen Çin Yeni Yıl İndirimleri başladı! 16 Ocak'ta başlayan Çin Yeni Yılı için indirimleri 29 Ocak tarihine kadar devam edecek. Steam, oyunculara pek çok indirim fırsatı sunacak. 16 ile 29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek bu indirimler ile birçok oyunda büyük indirim kampanyaları olacak. Oyuncular, bu kampanyadan etkinlik süresince faydalanabilecek ve oyunları indirimli olarak satın alabilecek. Daha önce beğendiğiniz bir oyunu yüksek fiyatı nedeniyle alamadıysanız, şimdi tam sırası. Bu büyük kampanya ile birçok oyun indirimli olarak seni bekliyor. İndirimli oyunları Kabasakal Online Sayesinde çok daha ucuza alabilirsiniz. İndirime girmesini beklediğimiz bir kaç yapımı sizler için haberimizin devamında inceledik.

Steam Çin Yeni Yılı İndirimli Oyunları

Monster Hunter Rise 


F1 Manager 2022

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition


Steam Çin Yeni Yılı Kampanyası

Steam kullanıcılarının merakla beklediği, bu yılın ilk büyük kampanyası bildiğiniz üzere başladı. Etkinliği sosyal medya üzerinden paylaşan Steam, hangi oyunlarda indirim yapılacağına dair bir bilgi henüz paylaşmadı. Kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bu konu, etkinliğin ilerleyen günlerinde belli olacak. 29 Ocağa kadar sürecek bu kampanya ile birlikte bir çok yapımı indirimler ile kendiniz için satın alabilir veya bir başka arkadaşınıza hediye olarak gönderebilirsiniz. Steam, Her sene olduğu gibi bu sene de yılın ilk büyük indirimini başlatıyor. Bir haftadan kısa sürecek olan bu indirimler sayesinde kullanıcılar uygun fiyatlar ile oyunları satın alabilecekler. İndirime girecek oyunları inceleyip, oynamak istediklerinizi indirimli fiyatları ile satın alabilirsiniz. Ayrıca listenizde olan, beğendiğiniz ve daha önce fiyatı nedeniyle alamadığınız oyunlara indirimli fiyatları ile bu dönemde sahip olabilirsiniz. 


Steam Çin Yeni Yılı İndirimlerinde indirime girmesini beklediğiniz oyun var mı? Varsa bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizler de tüm bu indirimlerden yararlanabilmek için uygun ve güvenilir bir şekilde Kabasakal Online üzerinden 7/24 Canlı Destek ekibi ve Hızlı Teslimat ile Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?