Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 24 – 30 Ekim YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 24 – 30 Ekim

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri,  her zaman olduğu gibi güncel olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu defa bizleri büyük bir sürpriz bekliyor. Steam Deck cihazının aylar süren liderlik serüveni, geçtiğimiz hafta ile sona erdi. Peki güncel listenin zirvesinde hangi oyun var? Detaylar haberimizde. Sizler de popüler oyunlara indirimli şekilde sahip olmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

1-Call of Duty Modern Warfare II

2-Steam Deck

3-Call of Duty Modern Warfare II

4-Victoria 35

5-Cyberpunk 2077

6-Persona 5 Royal

7-Victoria 3

8-Victoria 3 Grand Edition

9-RimWorld Biotech

10-Football Manager 2023


Uzun bir aradan sonra zirvenin değiştiği geçtiğimiz haftada, ikinci sırada Steam Deck cihazını görebiliyoruz. Üçüncü sıranın sahibi ise şu an için Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun başka bir sürümünü görmekteyiz.

Aşağı sıralara baktığımızda, bizi dördüncü sırada 25 Ekim 2022 Salı günü satışa sunulmuş olan Victoria 3 karşılıyor. Bu oyunun liste genelinde üç farklı sürümü bulunmaktadır. İkincisi yedinci ve Grand Edition olan üçüncüsü de sekizinci sırada yer alıyor.

Bir önceki hafta da ilk ondan düşmüş olan Cyberpunk 2077, güncel listenin beşinci sırasına tekrar yükselerek iyi bir geri dönüş yapmış iken yine bir önceki haftanın üçüncü sırasında yer alan Persona 5 Royal oyununun da altıncı sıraya kadar düşmüş olduğunu görebiliyoruz.

Son iki sırada yer alan RimWorld Biotech ve Football Manager 2023 olduğu görmekteyiz. Bu iki oyun, bir önceki hafta da yine arka arkaya beşinci ve altıncı sırada yer almışlardı.


Sizler haftanın en çok satan Steam oyunları hakkın da ne düşünüyorsunuz. İçlerinde hangi oyunları oynadınız bizler ile paylaşmayı unutmayın. Popüler steam oyunlarına indirimli bir şekilde sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?