Steam’ de Geçen Haftanın En Çok Satılanları! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam’ de Geçen Haftanın En Çok Satılanları!

Steam'de geçen haftanın 16 – 22 Ocak 2023 tarihleri arasında öne çıkan ürünlere bakalım istedik. Gelin beraber biraz göz gezdirelim. 
 
Steam'de her hafta olan gibi geçen hafta da en çok satan oyun ve donanımlar arasında Steam Deck ilk sırada yer aldı. Bu duruma biz hiç şaşırmadık diyebiliriz. İkinci sırada ise önümüzdeki haftalarda piyasaya giriş yapacak olan Harry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy yer aldı.  
 
CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'si ise üçüncü olarak yer alırken, Rockstar Games oyunlarının indirime girmesinin etkisiyle beraber Red Dead Redemption 2, farklı sürümler ile dördüncü ve onuncu sırada üst üste yer alma başarısını sağlamış.  
 
Uzun zamandır ikinci sırada ki yerini koruyan ve kimseye kaptırmayan Call of Duty Modern Warfare 2 ise geçen hafta beşinci sıraya düşerken, Elden Ring ise bir sıra geriye giderek altıncı sıraya yerleşti. İyi ki fazla sıra kaybı yaşamamış diyelim. Otorite sarsacak kalp kıracak, heves düşürecek bir olay yaşanabilirdi. Geçmiş olsun Elden Ring 

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition yedinci ve sekizinci sıraya yerleşti. Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Persona 3 Portable ise dokuzuncu sıraya yerleşti. Yeni giriş yapmasına rağmen dokuzuncu sıraya yerleşmesinden dolayı tebrik ediyoruz. 

Steam Geçen Hafta En Çok Satan Oyunlar

Steam Deck 


Hogwarts Legacy 

Cyberpunk 2077 Red Dead Redemption 2 

Call of Duty: Modern Warfare II 

Elden Ring 


Geçen haftanın Steam' de en çok satan oyunlarını inceledik. SteamCüzdan Kodu satın almak ve ürünlere uygun fiyatlara sahip olmak için sitemiz Kabasakal Online ailesini ziyaret edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken altta ki görsele tıklamak. Bol oyunlu haftalar diliyoruz herkese, kendinize dikkat edin. 
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?