Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları (7 - 13 Kasım) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları (7 - 13 Kasım)

2022 yılının en çok beklenen oyuncularından biri olan Call of Duty: Modern Warfare 2 28 Ekim’de oyuncuların beğenisine sunuldu. Ön sipariş döneminde de sürekli sızıntılarla gündeme gelen oyun, aynı zamanda Steam‘in her hafta güncellediği en çok satanlar listesinde de üst sıralarda yer aldı. Son olarak oyun çıktığı ilk haftada bir ilki başardı ve aylardır zirveye adeta kamp kuran Valve’ın el konsolu Steam Deck’i yerinden etmeyi başardı. Detaylar haberimizde. Sizler de popüler oyunlara indirimli şekilde sahip olmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda.

Steam en çok satanlar listesi

Steam hakkında paylaştığı verilerle ön plana çıkan SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. Buna göre Valve’ın el konsolu Steam Deck, aylar süren hakimiyetini geçtiğimiz haftalarda çıkış yapan Call of Duty: Modern Warfare 2 karşısına kaybetti ve uzun bir süre sonra ikinci sıraya geriledi. Call of Duty: Modern Warfare 2, üç haftadır zirvede yer alıyor. Üçüncü sırada ise Sonic Frontiers bulunuyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en çok satanları listesi

Call of Duty: Modern Warfare 2

Steam Deck

Sonic Frontiers

Football Manager 2023

Call of Duty: Modern Warfare 2 (Farklı paket)

Warhammer 40,000: Darktide

Soulstone Survivors

God of War

Deep Rock Galactic

Sonic Frontiers (Farklı paket)


Sizler haftanın en çok satan Steam oyunları hakkın da ne düşünüyorsunuz. İçlerinde hangi oyunları oynadınız bizler ile paylaşmayı unutmayın. Popüler steam oyunlarına indirimli bir şekilde sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?