Steam Dijital Masaüstü Festivali Başlıyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Dijital Masaüstü Festivali Başlıyor

Steam Dijital Masaüstü Festivali tarihlerini duyurdu. Birçok fırsata ev sahipliği yapacak olan bu festival ikinci kez düzenleniyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için adres Kabasakal Online !

Steam Dijital Masaüstü Festivali Tarihi

RPG oyunlarına dair birçok içerik barındıracak olan Steam Dijital Masaüstü Festivali 21 Ekim Perşembe günü başlayıp, 25 Ekim Pazartesi günü son bulacak. Oyun geliştiricileri ve yayıncıların potansiyellerini global kitlelere yayabilmeleri için kurulan Steamworks platformu sayesinde alınan başvurular ön planda tutulacak.

Dijital Masaüstü Oyunları

Dijital masaüstü oyunları, rol yapma oyunları, kart oyunları gibi fiziksel masaüstü oyunları, akıcı bir oynayış ve geniş içerik gibi artılarla video oyunlaştıran farklı bir oyun deneyimi sunar. Dünyaca ünlü masaüstü oyunların uyarlamaları olduğu gibi tamamen özgün içerik ve oynanış sunan dijital masaüstü oyunları da bulunmaktadır.

Steam Dijital Masaüstü Festivali Etkinlikleri

Öne çıkan indirimlerin, canlı yayın etkinliklerinin ve daha fazlasının yer aldığı, birkaç gün sürecek, ikinci geleneksel Steam Dijital Masa Oyunları Festivali'ni duyurulmasından dolayı çok heyecanlıyız. Auroch Digital tarafından sunulan bu seneki ana yayın etkinliğinde özellikle rol yapma oyunlarına odaklanılacak. Uygunluk koşullarını sağlayan bütün dijital masa oyunları katılabilir. Festival süresince oyuncuları onlarca farklı etkinlik bekliyor. Festivalin başlangıcından itibaren canlı yayınlar yapılacak, oturumlar düzenlenecek. Duyurulan etkinliklerden bazıları şunlar:

- Disco Elysium tasarımcısı ve yazarı Robert Kurvitz ile söyleşi

- Larian Studios ile Baldur's Gate 3 gösterisi

- World of Darkness Goes Digital adıyla Paradox Interactive konuşması

Steam Dijital Masaüstü Festivaline dair bilgileri size aktardık. Bu sene olacak olan festival hakkında beklentileriniz neler, yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Bu büyük festivaldeki indirim fırsatlarını kaçırmamak için Steam Cüzdan Kodu almak istiyorsanız buraya tıklayarak Kabasakal Online farkıyla ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?