Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları (11 - 17 Temmuz) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları (11 - 17 Temmuz)

Temmuz'un ikinci haftası için Steam en çok satan oyunları paylaşıldı. Haftalık olarak paylaşılan bu liste çoğu oyuncu tarafından takip ediliyor. Hem yeni oyunlar keşfetmek hem trendi takip edebilmek için harika bir yol olan haftalık en çok satılan oyunlar listesini haberin devamında sizler ile paylaştık. Siz de Steam üzerinden oyunlara sahip olmak istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın alın!

Steam Haftalık En Çok Satan Oyunlar

Haftalık olarak değişen Steam en çok satılan oyunlar listesi güncellendi. Her hafta değişen veya listeye yeni oyunlar giren haftalık listede bu haftaya bomba gibi giriş yapan bir oyun da var.  Stray çıktığı gibi en çok satılan oyunlar listesinde 3 numarada yerini aldı. Aynı zamanda Steam'in en çok sattığı ürün olan Steam Deck çıkış yaptığından beri listelerde 1 numaradan düşmüyor. Listede bazı oyunların ismini birden fazla kez görebilirsiniz. Bunun sebebi Steam oyunların genel satış sayısından ziyade ürünlerin tek başlarına olan satış sayılarını baz almaları. İşte karşınızda geçtiğimiz haftanın en çok satan Steam oyunları.

1- Steam Deck

2- Raft

3- Stray

4- Elden Ring

5- Ready or Not

6- F1®22

7- Valve Index VR Kit

8- Monster Hunter Rise: Sunbreak

9- Monster Hunter Rise + Sunbreak Paketi

10- CSGO Prime Statü Yükseltmesi

Daha öncede belirttiğimiz gibi Steam Deck çıkış yaptığı haftadan beri listelerden düşmedi. Henüz ülkemize giriş yapmamış olsa da satış yaptığı ülkelerde çok ses getirmiş durumda. Raft ise uzun zamandır raflarda olmasına rağmen tam sürümü ile çıkışını yakın bir zaman önce gerçekleştirdi. Tam sürümüne geçiş yaptığından beri listelerdeki yerini bırakmıyor. Çıkışı ile çok ses getiren ve çoğu oyuncunun ilgi odağı olan oyun ise Stray. Ailesinden kopup, yalnız kalmış bir sokak kedisinin, siber şehirden kurtulma hikayesini konu alan Stray oyunculardan tam puan aldı.

Steam haftalık en çok satan oyunlarını sizler ile paylaştık. Sizin bu listede almak istediğiniz veya oynadığınız bir oyun var mı? Steam üzerinden almak istediğiniz oyunlarda Kabasakal Online yanınızda. Hemen hızlı teslimat güvencesi ve indirimli fiyatları ile Steam Cüzdan Kodu satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?