Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları (22 - 28 Ağustos) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları (22 - 28 Ağustos)

Bir haftayı daha geride bıraktık ve Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları listesi yenilendi. Yenilenen liste ile birlikte ön siparişe açılan ve yeni çıkış yapan oyunlar listeye girdi. Haberin devamında haftanın en çok satan oyunlarından bahsettik. Şimdi sizler de bu oyunlara sahip olmak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli Steam Cüzdan Kodu Satın Al!

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları

Her hafta olduğu gibi bu hafta da bazı ürünler listede. Bunun sebebi Steam bu listeyi hazırlarken sadece oyun olarak değil ürün olarak düşünüyor. Bu yüzden Steam Deck gibi ürünlerin görünmesi yada bazı oyunların DLC'lerinin olması sebebiyle isminin iki defa görünmesi gibi durumlar oluşabiliyor.

1 - Steam Deck

Her hafta olduğu gibi Steam Deck Türkiye'de dahil çoğu ülkede satışa sunulmamış olsa da listede 1. numarada.

2 - Destiniy 2: Lightfall + Yıllık Bilet

28 Şubat 2023 tarihinde çıkış yapacak olan yeni Destiniy 2 yeni DLC'si erken siparişe açıldı 899 TL'ye satışa açılan ek paket en çok satan oyunlar listesinde 2. sıradan listeye giriş yaptı.

3 - Total War: WARHAMMER III

Total War: WARHAMMER III aldığı 2.0.0 güncellemesi ile birlikte geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlardan biri oldu. Gerçekten çok kapsamlı ve devasa olan bu yeni güncellemem hem oyunun satış rakamlarına hem de oyunun DLC paketlerinin satış rakamlarına yansımış gibi duruyor. 

4 - Marvel's Spider-Man Remastered

Mahallenizin sevimli Örümcek Adam'ı listelerden düşmek bilmiyor. Geçtiğimiz hafta listede 2. sırada olan Spider-Man bu haftada listemizde 4. numarada. 

5 - Cult of the Lamb

Kendi dininizi yaratabileceğiniz Cult of the Lamb geçtiğimiz hafta listede 3. sıradaydı. Bu hafta ise 5. sıraya düşmüş durumda.

6 - Total War: WARHAMMER III - Champions of Chaos

Total War: WARHAMMER III serisinin en yeni DLC paketi olan Champions of Chaos'da satış listelerinde 6. sırada yer alıyor.


7 - F1® Manager 2022

Uzun zamandır beklenen oyunlardan biri olan F1 Manager 2022 30 Ağustos tarihinde çıkış yapıyor. Henüz çıkış yapmamış olmasına rağmen F1 Manager listelerde ön siparişler ile 7. sırada yer aldı.


8 - Sekiro™: Shadows Die Twice - Game of The Year Edition

FromSoftware'in en başarılı Souls Like oyunlarından biri olan Sekiro geçtiğimiz günlerde yapılan indirimler ile birlikte listede 8. sırada yer almayı başarmış.

9 - Hogwarts Legacy

9. sırada ise henüz Türkiye'de ön siparişi açılmamış ve tartışmalara yol açan bir oyun var. Harry Potter severlerin 4 gözle beklediği Hogwarts Legacy, Epic Games'de geçtiğimiz günlerde 9999 TL gibi ütopik bir rakamla ön siparişe açılmıştı. Henüz Steam ön sipariş listesinde adı yok fakat ilerleyen günlerde açılacağı oyunun resmi Twitter hesabından duyuruldu. 

10 - NARAKA: BLADEPOINT

Son zamanlarda adından sıkça söz ettirten oyunlardan biri ise NARAKA. Battle royale oyunlarının dövüş sanatları ile birleştiği bu oyun harika görsel kalitesi ile son zamanlarda sıkça gördüğümüz bir oyun. 

Steam haftanın en çok satan oyunlarını sizler ile paylaştık. Kesin alacağım dediğiniz oyunlar varsa adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayıp indirimli Steam Cüzdan Kodu satın almak!
Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?