Steam Haftanın En Çok Satanları (15 - 21 Ağustos) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Haftanın En Çok Satanları (15 - 21 Ağustos)

Geçtiğimiz haftanın Steam'de en çok satan oyunları yayımlandı. Bu hafta listeye giriş yapan farklı bir oyun daha var! Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları listesi ile birlikte yeni favori oyununuzu bulabilirsiniz. Sizlerin de listeden almak istediği bir oyun varsa adresiniz Kabasakal Online! Hemen indirimli fiyatları ile birlikte Steam Cüzdan Kodu satın alın!

Steam Haftanın En Çok Satanları

Haftanın en çok satanları listesinde isimleri Steam sadece oyun olarak değil ürün olarak inceliyor. Bu yüzden Steam VR Kit veya ülkemizde henüz satışa çıkmayan Steam Deck gibi ürünleri görmemiz çok normal.

1 - Steam Deck

Henüz ülkemizde satışları başlamayan Steam Deck çoğu oyuncunun favori ekipmanı oldu ve Steam haftanın en çok satanları listesinde 1 numarada kalmaya devam ediyor.

2 - Marvel's Spider-Man Remastered

Spider-Man ise listelerden düşmek bilmiyor. Çıkış yaptığı hafta 3. sırada listeye giren Spider-Man Remasteredşuanda 2. sıraya yükselmiş durumda.

3 - Cult of the Lamb

3. sırada yer alan Cult of the Lamb ile sahte önderler diyarında kendi tarikatınızı kurun. Tek gerçek tarikat olmak için kendi dininizi yaratacağınız bu oyun demo sürümünden beri çok ses getiriyor ve çıkış yaptığı hafta ile birlikte Steam haftanın en çok satan oyunları listesinde 3. sırada yerini aldı.

4 - Farthest Frontier 

Şehir kurma oyunu severlere müjde. Uzun zamandır başarılı bir şehir kurma oyunu maalesef ki çıkmıyordu. Farthest Frontier bu oyun türüne olan açlığımızı doyurmaya geldi!

5 - Stray 

Stray'den artık detaylı bahsetmeye gerek kaldığını düşünmüyorum. Çıkış yaptığı haftadan beri listelerden düşmeye Stray bu haftada bizleri 5. sırada karşılıyor.

6 - FIFA 23

FIFA 23 henüz daha çıkış dahi yapmamış olmasına rağmen listede 6. sırada kendine yer buldu. Yüksek ihtimalle son FIFA oyunu olacak olan FIFA 23 getirdiği yeni özellikler ile çıtayı epey yükseltti. Oyunun bu hafta bu kadar çok satmış olmasının bir diğer sebebi ise  21 Ağustos'a kadar Ultimate Edition satın alan oyunculara FUT kahramanı hediye edilecek olması.

7 - Elden Ring

Souls like oyunların 2022 yılında en başarılı isimlerinden biri olan Elden Ring ise listedeki yerini korumaya devam ediyor. 


8 - Ready or Not

Taktiksel FPS sevelerin yeni favori oyunlarından biri olan Ready or Noise henüz erken erişim aşamasında olmasına rağmen listede 8. sırada yer alıyor.

9 - Valve Index VR Kit

Valve'ın VR kiti ise listelerde bu haftada 9. sırada yer alıyor. Valve VR Index Kit içerisinde Valve'ın VR ekipmanlarının tamamı bulunuyor.

10 -  CS:GO Prime Status Yükseltmesi

Türünün en başarılı örneklerinden biri olan CS:GO ise 10. yıl etkinlikleri ile birlikte Prime Status satışlarında listede 10. sırada yer buldu.



Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları'nı sizler ile paylaştık. Listede beğendiniz ve almak istediğiniz oyun var mı? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizler de Kabasakal güvencesi ile birlikte Steam Cüzdan Kodu satın alın favori oyunlarına hemen sahip olun! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.



Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?