Steam Haftanın En Çok Satanları (8 - 14 Ağutos) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Haftanın En Çok Satanları (8 - 14 Ağutos)

Steam haftanın en çok satınlan oyunları paylaşıldı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları listesinde farklı oyunlar var. Kim bilir belki sizler de bu liste ile yeni favori oyununuzu bulabilirsiniz. Listeden almak istediğiniz bir oyun varsa doğru adrestesiniz. Hemen Kabasakal Online güvencesi ve indirimli fiyatları ile Steam Cüzdan Kodu satın alın!

Steam Haftanın En Çok Satanları

1 - Steam Deck

Steam Deck listelerde bir numarada kalmaya devam ediyor. Henüz Türkiye'de satışı başlamamış olsa da incelemeler tarafından gayet olumlu notlar alıyor beğeniliyor. 

2 - Stray

Sevimli kedimiz Steam Haftanın En Çok Satanları listesinde kalmaya devam ediyor. Harika hikayesi ve görselliği ile son zamanların en sevilen oyunlarından biri olan Stray Steam'de 160 TL'ye satılıyor.

3 - Marvel's Spider-Man Remastered

Mahallemizin sevimli Örümcek Adam'ı çıkış yaptı ve Steam Haftanın En Çok satanlar listesine 3 numaraya yerleşti. New York sokaklarında Spider-Man ile birlikte ağ atıp suçla savaşmak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken oyun şu an Steam'de 499 TL'ye satılıyor.

4 - Rust

Asla eskimeyen hayatta kalma oyunu Rust listelerde 4 numaraya yerleşmiş durumda. Farklı oyuncular ile devasa bir haritada hem mücadele edip hem de hayatta kalmaya çalışacağınız harika bir oyun olan Rust Steam liste fiyatı 308 TL.

6 - The Forest

Bir başka eskimeyen oyun ise The Forest. Uzun süreler boyunca ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan The Forest Steam'de gayet uygun bir fiyata satılıyor. 32 TL olan The Forest'ı kesinlikle arkadaşlarınız ile denemenizi tavsiye ediyoruz.

7 - Elden Ring

FromSoftware'in son zamanlarda çok konuşulan oyunu Elden Ring listede 7. sırada bulunuyor. Türünün en başarılı örneklerinden biri olan Elden Ring souls like oyun sevelerin denemesi gereken bir oyun. Steam fiyatı Elden Ring'in son zamlardan sonra değişti ve tekrar değişebilir. Şu an ki fiyatı 599 TL.

8 - Valve Index VR Kit

Valve'ın VR ekipmanlarından oluşan paket ise listede 8. sırada yer alıyor. 

9- Project Zomboid

2013 yapımı olan ve hayatta kalma oyunlarının en başarılı örneklerinden biri olan Project Zomboid ise listede 9. sırada yer alıyor. İster tek başınıza ister arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Project Zomboid Steam'de 32 TL'ye satılıyor. Görüntüsü sizi aldırmasınız çünkü Project Zomboid kesinlikle her survival oyun severin denemesi gereken bir oyun.


10 - Grand Theft Auto V

Efsane GTV V'den çok bahsetmemiz gerektiğini sanmıyorum. Şu an da Steam fiyatı 125,39 TL olan GTA V listede 10. sırada yer alıyor.

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları listesini sizler ile paylaştık. Listede satın almak istediğiniz herhangi bir oyun varsa Kabasakal yanınızda. İndirimli Steam Cüzdan Kodu satın almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?