Steam Hayatta Kalma Festivali Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Steam Hayatta Kalma Festivali Başladı

Düzenli olarak oyun türlerinde festivaller ve büyük indirimler yapmaya devam eden Steam, hayatta kalma oyunları için festivale başladı! İster arkadaşlarınız ile ister tek başınıza oynayabileceğiniz harika oyunlara indirimli fiyatlar ile Steam Hayatta Kalma Festivali kapmasında sahip olabilirsiniz. Sizler de indirimli Steam oyunlarına sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ise Steam Cüzdan Kodu satın al! 

Steam Hayatta Kalma Festivalinde Alınabilecek Oyunlar

Birçok oyun harika oyun indirime girince oyuncuların hangi oyunu satın alacağı konusunda karar vermesi zorlaşıyor. Hiç dert etmeyin bu konuda yanındayız. Steam Hayatta Kalma Festivali ile birlikte sahip olabileceğiniz harika oyunları sizler için listeledik.

Don't Starve Together

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz Don't Starve uzun zamandır hayatta kalma oyunlarının en keyiflileri olarak başta duruyor. Aynı zamanda sürekli olarak paketler ile oyunun gelişmeye devam etmesi ise oyunculara oyuna devam etmek için yeni sebepler sunuyor. Yüzde 66 indirim ile Don't Starve Together8,16 TL'ye satın alabilirsiniz.

V Rising

Yakın zamanda çıkış yapmış olan V Rising adından çok söz ettirdi. Aynı şekilde hem tek başınıza hem arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz V Rising, büyük sunucularda farklı oyuncular ile oynama konusunda da sizlere destek oluyor. Zaten uygun fiyatı ile çıkış yapan oyun yüzde 10'luk indirimi ile birlikte 28,80 TL'ye satın alınabilir durumda.

RUST

Büyük sunucular ile oynanan hayatta kalma oyunlarından bahsedince RUST'tan bahsetmemek yanlış olur. Son zamanlarda adından çok söz ettirten RUST yüzde 50 indirimi ile birlikte 308 TL'den 154 TL'ye düşüyor.

The Forest


The Forest piyasaya çıktığı ilk günden beri hayatta kalma oyunları listelerinde hep en başlarda durmayı başardı. Tek oyunculu ve eşli olarak oynayabileceğiniz The Forest türünün en ilgi çeken oyunlarından biri. The Forest'ı %75'lik indirim ile 8 TL'ye satın alabilirsiniz.

The Long Dark

The Long Dark tek oyunculu yapısı ve Türkçe altyazı desteği ile birlikte bir çok oyuncunun en sevdiği hayatta kalma oyunlarından birisi. Dondurucu kış günlerinde hayatta kalmaya çalıştığınız The Long Dark'ı %66'lık bir indirim ile 19,38 TL'ye satın alabilirsiniz.

7 Days To DieHayatta kalma oyunları deyince zombilerin olduğu bir oyundan bahsetmemek yanlış olurdu. Birinci şahıs nişancı, hayatta kalma korku, kule savunması, rol yapma oyunlarının harika bir karşımı olan 7 Days To Die yüzde70 indirim ile birlikte 11,70 TL'ye satın alınabilir durumda.

Steam Hayatta Kalma Festivali'nde bir çok harika oyun yüksek oranda indirimler ile sizleri bekliyor. Öne çıkan ve ikinci kez düşünmeden satın alabileceğiniz harika hayatta kalma oyunlarını sizler ile paylaştık. Sizler de Steam Hayatta Kalma Festivali'nde harika oyunlar satın almak istiyorsanız Kabasakal her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli Steam Cüzdan Kodu satın alın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?