Steam İndirimleri Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam İndirimleri Başladı

Steam indirimleri kısa süre önce başladı. En çok sevilen oyunlarda büyük indirimlerin olduğu bu fırsatlarla ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın alarak indirimleri kaçırmamak için adres Kabasakal Online!

Steam İndirimli Oyunlar

Steam indirimleri ne zaman diyen oyuncular için büyük bir fırsat başladı. İstek listenize eklediğiniz oyunlar indirime girmiş olabilir. Çünkü kısa süreli olacak olan bu indirim döneminde The Forest, Red Dead Redemption 2, Battlefield 1, Watch Dogs 2, GTA IV, NBA 2K22 gibi en çok oynanan oyunlar indirime girdi. %84'e kadar varan indirim oranlarıyla fırsat sunan oyunlar ise şu şekilde oldu:

The Forest

The Forest, Endnight Games tarafından geliştirilen ve aynı geliştirici tarafından yayınlanan bir hayatta kalma video oyunu. Oyunun konusu, ana karakter Eric Leblanc ve oğlu Timmy'nin uçak kazasıyla ormanlık bir yarımadaya düşmesi ve adadan kurtulma çabası olarak devam ediyor. The Forest, 16 Mayıs'a kadar 32,00₺ yerine 9,60₺ olarak fiyatlandırılıyor.

Red Dead Redemption 2


Red Dead Redemption 2, 2018 yılında Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon macera temalı video oyunudur. Red Dead serisinin üçüncü oyunu olan Redemption2,  2010 Red Dead Redemption 1 oyununun devam oyunu. Hikaye, 1899'da Batı, Ortabatı ve Güney ABD'nın kurgusal bir temsilinde geçmektedir. Red Dead Redemption 2, 19 Mayıs'a kadar 299,00₺ yerine 149,50₺ fiyatından satışa sunuluyor.

Battlefield 1


Battlefield 1, Electronic Arts tarafından 21 Ekim 2016'da piyasaya sürülmüş bir birinci şahıs nişancı oyunudur. I. Dünya Savaşı'nı konu almaktadır. En çok sevilen Battlefield seri oyunlarından birisi olarak gösteriliyor. Battlefield 1, 24 Mayıs tarihine kadar 279,99₺ yerine 69,99₺ fiyatından satışta olacak.

Watch Dogs 2


Watch Dogs 2, 2016 yılında Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan aksiyon macera video oyunu. 2014'te yayınlanan Watch Dogs oyununun devam oyunu olarak çıkmıştı. Steam İndirimleri kapsamında Watch Dogs 2, 16 Mayıs tarihine kadar 269,00₺ yerine 53,80₺ fiyatında olacak.

GTA IV


Grand Theft Auto IV,  büyük bir oyuncu kitlesi tarafından en çok sevilen GTA oyunu olarak görülen, açık uçlu aksiyon macera tarzı video oyunudur. Grand Theft Auto serisinin dokuzuncu oyunudur. 29 Nisan 2008 tarihinde satışa sunulmuştur. Steam indirimli oyunları ile beraber 26 Mayıs tarihine kadar 109,00₺ yerine 32,70₺ fiyatından GTA IV'e sahip olabilirsiniz.

NBA 2K22


NBA 2K22, 2021 yılında Visual Concepts tarafından geliştirilen ve National Basketball Association'a dayalı 2K Sports tarafından yayınlanan basketbol oyunudur. NBA 2K serisinin 23. oyunu olan 2K22, birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilmişti. Şimdi ise 18 Mayıs tarihine kadar 429,00₺ yerine 68,64₺ fiyatından Steam'de satışta olacak.

Steam indirime giren oyunları ile ilgili en çok oynanan ve tercih edilen oyunları sizin için listeledik. Bu fırsatlarda hangi oyunları satın almak istiyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Steam Cüzdan kodu almak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?