Steam Next Fest Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Next Fest Başladı

Dünyanın en büyük oyun platformu olan Steam'de Next Fest Etkinliği başladı. Steam Next Fest ile birlikte bir hafta boyunca yüzlerce oyun hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için adres Kabasakal Online !

Steam Next Fest Etkinliği Nedir ?

Steam Next Fest 1 Ekim'de başladı 7 Ekim 2021'e kadar sürecek. Steam Next Fest hayranların demoları deneyebileceği, geliştiricilerle sohbet edebileceği, canlı yayınları izleyebileceği ve Steam'de çıkacak oyunlar hakkında yeni şeyler öğrenebileceği birkaç gün süren bir kutlamadır. Steam Next Fest geliştiriciler için oyunculardan erken geri bildirim alma ve Steam'de çıkaracakları oyunlar için oyuncu kitlesi oluşturma fırsatıdır. Etkinlik boyunca oyunlar, kayıt olurken seçtiğiniz kategorilere ve temel oyununuzun mağaza sayfasına uygulanan etiketlere göre ana sayfasında sıralanacaktır.

Steam Next Fest Etkinliği'ne Nasıl Katılacağım ?

Steam Next Fest boyunca bir etkinlik takviminde yer alan oyunların canlı yayınları gösterilecek ve siz de istediğiniz takdirde oyununuzu belirgin bir şekilde öne çıkarmak için bu takvime oyununuza ait en fazla iki canlı yayın tarihi ve zamanını ekleyebilirsiniz. Steam Canlı Yayın Etkinlikleri bölümüne giderek buna dair daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Steam Next Fest Etkinlik Tarihleri

Başlangıç: 1 Ekim 2021, Cuma TSİ 20:00

Bitiş: 7 Ekim 2021, Perşembe TSİ 20:00


Steam Next Fest Etkinliği hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Steam Cüzdan Kodu Kabasakal Online’dan satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?