Steam Next Fest Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Steam Next Fest Başladı

Sürekli oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız ve yeni oyunlar arıyorsanız Steam Next Fest tam size göre. 13 Haziran tarihi ile başlayan ve 20 Haziran tarihinde son bulacak olan Steam Next Fest boyunca çıkmaya yakın olan yeni oyunların demolarını deneyebilir ve kim bilir belki de yeni favori oyununuzu bulabilirsiniz. Beğendiğiniz oyunlara ise çıktığı gibi sahip olabilirsiniz. İstediğiniz Steam oyunlarına sahip olmanız için Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli Steam Cüzdan Kodu satın alın!

Steam Next Fest Nedir?

Steam Next Fest kapsamında yeni çıkacak olan oyunları deneyebilirsiniz. Yani kısaca yeni çıkacak oyunların kutlaması teması oluyor. Etkinlik süresi boyunca, yüzlerce demo ve çok sayıda yayına tanık olacağız.

Steam Next Fest Hangi Oyunlar Denenebilir?

Etkinlik kapsamında deneyebileceğiniz yüzlerce oyun bulunmakta. Fakat oyun tavsiyesi isterseniz sizlere tavsiye edebileceğimiz oyunlar bunlar:

Strateji oyunlarını seviyorsanız ve rahatlatıcı, sakin bir şehir kurma oyunu istiyorsanız Terra Nil tam sizlere göre.

İzometrik görüntüde aksiyon, dövüş oyunu arıyorsanız Midnight Fight Express'e kesinlikle şans vermelisiniz.

Yeni bir MMORPG oyun arıyorsanız şuanda demosunu deneyebileceğiniz bir başka oyun ise Frozen Flame.

Açık dünyada, hayatta kalma oyunları arasında en çok beklenen oyunlardan biri ise Stay Alive In Dysterra.

Steam Next Fest hakkındaki tüm detaylardan sizlere bahsettik. Denediğiniz favori oyunlar var mı? Varsa bizlere yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Beğendiğiniz oyunları istek listesine ekleyerek çıktığı gibi satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz oyunlar için ise Kabasakal yanınızda. En uygun fiyat garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak ve indirimli fiyatlarımızı incelemek için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?