Steam Next Fest Etkinliği Başlıyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Next Fest Etkinliği Başlıyor !

Dünyanın en büyük oyun platformu olan Steam için indirim zamanı başlıyor. Steam Next Fest adı altında başlayacak olan yeni etkinlik ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için adres Kabasakal Online !

Steam Next Fest Etkinliği

Steam Next Fest Etkinliği ile birlikte oyuncular bir hafta boyunca yüzlerce oyun hakkında bilgi sahibi olacaklar. Valve, Cuma günü yaptığı duyuruda, Ekim ayının ilk günü itibariyle başlayacak yeni etkinlik ile birlikte birçok PC oyununun demosunun ve tanıtımının yayınlanacağını açıkladı. Tanıtım amacıyla yayınlanan video klibinde Airhead, The Wayfarer’s Legacy, ANNO:Mutationem, Mahokenshi ve Starship Troopers-Terran Command ve Life of Delta dahil olmak üzere oyunların kesitleri paylaşıldı.


Steam Next Fest Etkinliği Ne Zaman Başlayacak ?

Steam Next Fest Etkinliği, 1 Ekim’de saat 20:00’da başlayacak. 1-7 Ekim arasında sürecek olan bu etkinlik ile ilgili istediğiniz oyunları indirimli fiyatlarla alabilmek için, ihtiyacınız olan Steam Cüzdan Kodu Kabasakal Online’dan satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?