STEAM OYUN FESTİVALİ BAŞLIYOR! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

STEAM OYUN FESTİVALİ BAŞLIYOR!

Oyuncuların sıkça kullandığı Steam, geçtiğimiz yıl 3 kez tekrarladığı Oyun Festivalinin yeni tarihini açıkladı. Her yıl olduğu gibi birçok oyunu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunacak. Steam Oyun Festivalinde bu yıl 500’den fazla oyunun ücretsiz sunulması bekleniyor.  Bunun yanı sıra birçok oyunda da indirimler göreceğiz. Festivalin açıklanması ile Steam Cüzdan Kodu için artan bir talep de karşımıza çıktı. Festival boyunca uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu satın almak için www.kabasakalonline.com adresini ziyaret etmeyi unutma!

2021 STEAM OYUN FESTİVALİ TARİHİ

Bu yıl yapılacak olan Steam Oyun Festivalinin tarihleri, 03.02.2021-09.02.2021 olarak belirlendi. Çarşamba günü 21.00’da başlayacak olan festival, şimdiden büyük ses getirdi. Oyuncuların en çok aradıkları listesine Steam Cüzdan Kodu fiyatları da girdi. Oyuncular, bu tarihlerde 500’den fazla oyunun demosunu deneme fırsatı sunulacak. Aynı zamanda, oyunlar ile ilgili canlı yayınlara da katılım yapılabilecek. Bu canlı yayınlarda oyun geliştiricileri ile sohbet etme fırsatı da sizi bekliyor.

2021 STEAM OYUN FESTİVALİ AÇILIŞI

Daha önce yaptığı festivallerden farklı olarak bu festivalde bizleri sürpriz bir açılış canlı yayını bekliyor. Bu yayın 3 Şubat 2021, 21.00’da Steam ve Twitch platformlarında sunulacak.

2021 STEAM OYUN FESTİVALİNDE HANGİ OYUNLAR OLACAK? STEAM CÜZDAN KODU İLE AVANTAJINI KATLA

Steam Oyun Festivalinin tanıtımı için paylaştığı videoda bazı oyunların ipuçları da gösterildi. Bunlardan yola çıkarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz oyunlar:

  • Feral Cat Dan - Genesis Noir
  • Studio Koba – Narita Boy
  • Morteshka – Black Book
  • Splitside Games – Fling To the Finish
  • Runwild Entertaintment – Almighty: Kill Your Gods
  • Exor Studio – The Riftbreaker

Bu 6 oyunun da ipuçlarını ‘Play What’s Next’ adlı fragmanda gördük. Oyunların demolarını Steam Oyun Festivalinde göreceğiz.  Hem indirimlerin hem de ücretsiz oyun deneyimlerinin olacağı bu festival çok ses getirecek. Steam Cüzdan Kodu satın alan milyonlarca oyuncu Steam Oyun Festivalinde olacak indirimleri bekliyor. En uygun fiyatlarla Steam Cüzdan Kodunu buradan alabilirsin!

FESTİVAL BİTSE DE İNDİRİMLER BİTMİYOR! İNDİRİMLERE DAHA AVANTAJLI KATILMAK İÇİN : STEAM CÜZDAN KODU

Steam Oyun Festivali sonrasında yeni bir indirim tarihi belirledi. Festival bitse de indirimleri ile gündemde kalmaya devam edecek. Bu indirim tarihleri ise 11.02.2021-15.02.2021 olarak açıklandı. 2021 Steam Oyun Festivalinin bitişinden 2 gün sonra ‘Steam Ay Takvimi İndirimleri’ adı altında ek indirimler sunulacak.

Steam Ay Takvimi İndirimleri tarihini, Çin’de büyük bir kitleye hitap etmesi sebebiyle Çin Yeni Yılı’nda başlatıyor.

Steam Cüzdan Kodunu şimdi alarak indirimlerden daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. Bulabileceğin en uygun fiyatlı steam cüzdan kodu için Steam Cüzdan Kodu Fiyatları sayfamızı ziyaret et!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?