STEAM OYUN FESTİVALİNDE YENİ TARİH YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


STEAM OYUN FESTİVALİNDE YENİ TARİH

Steam, geçen yıl 3 kez tekrarladığı Oyun Festivalinin yeni tarihini açıkladı. Stem yine birçok oyunu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunacak. Steam Oyun Festivalinde en son yapılan etkinlikte 500’den fazla oyun ücretsiz sunulmuş ve birçok oyunda da indirimler yapılmıştı. Yeni festivalin açıklanması ile Steam Cüzdan Kodu için de talep arttı. En uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu için doğru adres yine Kabasakal Online!

FESTİVAL NE ZAMAN OLACAK

Yeni Steam Oyun Festivalinin tarihleri de belli oldu. Haziran ayının ikinci haftasında başlayacak olan festivalin tam tarihleri; 16-22 Haziran olarak açıklandı. Festival, aylar öncesinden bile büyük ses getirdi. Oyuncuların en çok aradıkları listesine Steam Cüzdan Kodu fiyatları da girdi. Steam Cüzdan Kodu satın almak isteyen Oyuncular için en uygun fiyatlar Kabasakal Online’da. Bu tarihlerde oyuncular yüzlerce oyunun demosunu deneme fırsatı bulacak. Aynı zamanda birçok oyunda da indirimlerden yararlanabilecek.

Steam Oyun Festivalinin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak. Bu detaylar paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz festivalden edindiğimiz tecrübe ile Steam Cüzdan Kodunda uygun fiyatlı satış noktaları yine ön plana çıkacak. Yıllardır en uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodu satın almak isteyenler için Kabasakal Online, şimdiden stoklarını hazırlıyor!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?