Steam Sonbahar İndirimleri Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Sonbahar İndirimleri Geldi!

Yepyeni binlerce indirimli oyun ve favori oyunlarınızı Steam Ödülleri'nde aday gösterme fırsatı sizleri bekliyor. Yepyeni binlerce indirimli oyunların olduğu koca bir haftaya hazır mısınız? Steam Sonbahar İndirimi başladı!22 Kasımdan itibaren 29 Kasım TSİ 21:00'e kadar, aklınıza gelebilecek birçok farklı türden oyunun indirimde olduğu bu etkinlikte hoşunuza giden oyunları satın alarak Steam kütüphanenizi genişletin! Sizler de indirimli şekilde Steam Cüzdan Bakiyesi almak için Kabasakal Online adresini ziyaret edebilirsiniz.

Steam Ödülleri

Ayrıca indirim boyunca, geçtiğimiz Sonbahar İndirimi'nden bu yana çok beğenilen oyunları Steam Ödülleri'ne aday gösterebilirsiniz! Bu yıl, taşınabilir cihazlarda oynamayı sevdiğiniz oyunlar için yepyeni bir kategori de dâhil olmak üzere 11 farklı kategorimiz var:

Yoldayken Oynanacak En İyi Oyun

Yılın Oyunu

Yılın VR Oyunu

Aşk ile Devam Ettirilen

Arkadaşlarla Daha Zevkli

En Yenilikçi Oynanış

Zengin Hikâyeye Sahip Üstün Oyun

Kötü Olduğunuz En İyi Oyun (üzerinize alınmayın)

Üstün Görsel Stil

En İyi Oyun Müziği

Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın

Aday oyunlarınızı belirlemenin birkaç yolu var: Doğrudan mağaza sayfasından, beğendiğiniz oyunun geliştiricisinin yayınlayacağı duyurudan veya Steam Ödülleri Aday sayfasından aday oyunlarınızı belirleyebilirsiniz. Hatta tek bir kategoride aday göstererek bir rozet kazanabilir ve ardından diğer kategorilerde de aday göstererek bu rozeti 11. seviyeye kadar yükseltebilirsiniz.

Steam Sonbahar İndirimleri

EA SPORTS FIFA 23 / 699,99 TL 419,99 TL

Red Dead Redemption II / 299,00 TL98,67 TL

Dying Light 2 Stay Human / 349,00 TL 174,50 TL

Battlefield 204/ 599,99 TL 197,99 TL

Cyberpunk 2077 / 249,00 TL 124,50 TL

Sizler için Steam Sonbahar İndirimlerini inceledik. Sizler indirimde olan oyunlardan hangi oyunu satın almayı düşünüyorsunuz? Beğendiğiniz bu oyunlara Kabasakal Online üzerinden indirimli Steam Cüzdan Kodu alarak sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?