Steam Yaz Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Yaz Etkinliği

Steam yaz indirimlerinin gelmesi ile birlikte Steam üzerinde bir etkinlikte başladı. Yeni başlayan Steam Yaz Etkinliği ile görevleri tamamlayıp yaz indirimleri sürecine özel bir rozet kazanabilirsiniz. Steam Yaz etkinliğirozetini nasıl kazanacağınıza dair tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizlerde Kabasakal güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın alabilir ve Steam indirimlerinde ki favorini oyununuzu satın alabilirsiniz. 

Steam Yaz Etkinliği Ödülü

Steam yaz indirimleri başladı. Steam yaz indirimlerinde alabileceğiniz oyunların tavsiyelerini farklı bir haber yazımızda yazmıştık. Şimdi ise Clothax'ın Yaz İndirimi Görevi nasıl yapılır onu anlatacağız. Öncelikle Steam ana sayfasında bulunan Bedava Eğlence Burada yazısına tıklamanız gerekiyor arkasından takip etmeniz gereken adımlar bu şekilde:

-Açılan ekranda en aşağıda bulunan Hadi Oyunları Bul! butonuna basmanız gerekiyor.

-Açılan pencerede "daha fazlasını göster" butonuna tıklayarak sırası ile size verilen ipucuyla 10 farklı oyun bulmanız gerekiyor.

-Her bulduğunuz oyun ile Clothax'ın Yaz İndirimi Görevlerinden birini tamamlamış olacaksınız. Tamamlanmış her görev sizlere bir ödül tanımlayacaktır.

-Bulanız gereken oyunlar ise sırası ile bu şekilde:

-Gitar Milyarderi

-Puding Kalesi Asliye Mahkemesi

-Levrek Oltaya Gelmiyor 2022

-Ölü Martı Hayvanat Bahçesi Kodamanı

-Aslında...: Frankenstein'ın Canavarı Sürümü

-Muhtemelen Sorun Olmaz

-Kralın Tuvalete Gitmesine Yardım Et

-Esthme'nin Kutsanışı

-Profesyonel Poker Amatörü

-Son görev oyununun ismi biraz eğlenceli bu yüzden bunu bulmayı sizlere bırakıyoruz 

Tüm bu oyunları bulmak biraz vakit alıcı ve hatta belki de çileden çıkarıcı olabiliyor fakat sonunda aldığınız Steam profili çerçevesi ve Steam profil arka planı ile ödüllendirilmiş oluyorsunuz. Steam Clothax cevaplarını sizlerle paylaştık. Sizlerde Steam Clothax Etkinliği ile harika ödüllere sahip olabilirsiniz. Eğer Steam Yaz İndirimlerinde henüz favori oyununuzu satın alamadıysanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayıp Steam Cüzdan Kodusatın almak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?