Steam Yaz İndirimleri Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Steam Yaz İndirimleri Başladı

Sonunda Steam Yaz İndirimleri geri döndü! Her yaz sezonu başladığında tüm oyuncuların dört gözle beklediği Steam Yaz İndirimleri başladı. Steam Yaz İndirimlerinde alabileceğiniz oyunlardan haberin devamında bahsettik. En iyisi şimdiden Kabasakal güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak ve Steam Yaz İndirimlerinde favori oyununuzu satın almak!

Steam Yaz İndirimleri Nedir?

Steam Yaz İndirimleri her yaz mevsiminin başlangıcında başlıyor ve iki hafta boyunca kalıyor. Steam Yaz İndirimlerinde neredeyse tüm oyunlar yüksek miktarlarda indirimlere giriyor. Steam Yaz İndirimleri ne zaman bitiyor diye soruyorsanız Yaz İndirimleri bitiş tarihi 7 Temmuz olarak belirlenmiş durumda. 

Steam Yaz İndirimleri Oyun Önerileri


Assassin's Creed Odyssey

Her ne kadar Assassin's Creed Valhalla çıkmış olsa da Odyssey çok farklı bir atmosfer. Bu yüzden kesinlikle bu kadar makul bir fiyata düşmüşken satın almamak olmaz. Kimsesiz garip bir adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bu harika yolculuğa sizde çıkın. Antik Yunanistan'ın kaderini değiştirin ve ilk Assassinlerden biri olun. 

Assassin's Creed Odyssey %75 İndirim ile 67,25 TL'ye satın alınabilir. 

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

LEGO sevdalılarını ve Star Wars sevdalılarını bir arada toplayan LEGO Star Wars serisinin son oyunu olan The Skywalker Saga kesinlikle oynanması gereken oyunlardan biri. Dokuz Skywalker Saga filminin hepsinin eşi benzeri olmayan oyunu Skywalker Saga sadece fanlar tarafından değil tüm oyun severler tarafından sevilmiş durumda. 

Steam Yaz İndirimleri ile birlikte 261,75 TL'ye LEGO Star Wars: The Skywalter Saga'yı satın alabilir ve büyülü LEGO dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Sekiro: Shadows Die Twice

Aslında bu listede bir Souls Like oyunu olarak Elden Ring'i tavsiye etmek isterdim fakat çok yeni bir oyun olduğu için henüz indirime girmiş değil. Onun yerine gene aynı yapımcının oyunu olan bir farklı başarılı Souls Like oyunu Sekiro: Shadows Die Twice  %50 indirim ile kesinlike satın alınması ve kütüphanenizde bulunması gereken bir oyun.

Sekire: Shadows Die Twice'a %50 indirim ile birlikte 144,50TL'ye satın alabilirsiniz.

Raft

Arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz ve sonsuz bucaksız okyanusta kendinizi kaybedebileceğiniz harika bir hayatta kalma oyunu olan Raft açık betada çıktı ve tam sürümü ile Steam mağazasında yerini aldı. Tek başınıza veya yakın arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Raft okyanusun tehditlerine karşı hayatta kalmanız gereken bir oyun. 

Steam Yaz İndirimlerinde %15'lik bir indirime giren Raft 26,35 TL'lik ücreti ile raflardaki yerini almış durumda.

Steam Yaz indirimleri hakkındaki tüm detayları ve Steam Yaz İndirimleri oyun önerilerini sizler ile paylaştık. Siz hangi oyunları satın alırdınız? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Şimdi Kabasakal güvencesi ile aşağıdaki görsele tıklayarak Steam Cüzdan Kodu satın alabilir ve Steam Yaz İndirimlerindeki favori oyununuzu satın alabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?