Supercell Üç Yeni Oyun ile Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Supercell Üç Yeni Oyun ile Geliyor!

Supercell oyun şirketi, bilindiği üzere hem IOS ve hem de Android platformlarına uygun şekilde oyunlar tasarlayabiliyor. Oldukça sevilen tarzda oyunları olan Supercell şirketinin yaptığı açıklamaya göre 3 adet daha nitelikli oyun, oyuncuların karşısına çıkarılacak.

2012 ve 2013 yıllarında IOS ve Android işletim sistemli cihazlar için piyasa sürülen Clash of Clans oyunu tüm dünyada iyi bir ses getirmeyi başarmıştı. Yine yeni oyunlarda da bu oyuna benzer şekilde güzel bir atmosfer olması bekleniyor.

Supercell Hangi Oyunları Çıkarıyor?

Supercell oyun şirketi tarafından çıkarılacak harika oyunlar arasında; Clash Heroes, Clash Quest ve Clash Mini seçenekleri yer alıyor. Bu oyunlar bir önceki Clash of Clans ve Clash Royal gibi oyunların haritaları ve karakterlerinden esintiler taşıyacak.

Supercell Hangi Tarzda Oyun Yapacak?

Supercell tarafından tasarımı yapılan 3 oyunun da kendi bünyesinde bazı stratejik dinamikleri bulunuyor. Bu oyunların genel tarz yapısı macera ve aksiyon üzerine kuruludur. Oyuncuların kendi stratejileriyle bu oyunda ilerlemeleri gereklidir. Seçilen karakterle rakipleri etkisizleştirerek oyunda ilerleniyor ve gerekli başarı elde ediliyor.

Supercell Yeni Oyunları Ne Zaman Çıkacak?

Supercell oyun şirketinin çıkaracağı bu güzel 3 oyun birçok oyun sever tarafından heyecanla bekleniyor. Oyunların ne zaman kullanıma sunulacağıyla ilgili net bir tarih bulunmuyor.

Ancak oyunların içerikleri bakımından nasıl bir yapıya sahip olduğu biliniyor. Supercell, Twitter gibi sosyal ağlardan ilgili paylaşımların takip edilmesi oyunların çıkış zamanlarıyla ilgili bilgileri elde etmeye yardımcı olur.

Google Play Hediye Kartı ile Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Bu oyunlar çıktığında onları Google Play hediye kartı ile çok kolay şekilde temin edebilirsiniz. Sitemizde mobil alışverişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde Google Play paket seçenekleri yer alıyor.

  • 25 TL’lik Google Play kart,
  • 50 TL ve 100 TL’lik Google Play hediye kartları,

Sitemizden bu miktarlara bağlı olarak kolayca ihtiyacınız olan hediye kartlarını temin edebilirsiniz. Her bir kartı oyun satın alımı aşamasında kullanabilirsiniz. Google Play bakiye kısmına yükleyeceğiniz bu miktarları yine mağaza içinde satın alım aşamasında aktifleştirebilir ve alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Google Play Kartları

Sitemizdeki Google Play hediye kartı satın al hizmetimizden dilediğiniz zaman rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Çünkü bu kartlar çerçevesinde bizler oldukça makul fiyatlardan hizmetleri müşterilerimize sunuyoruz. Google Play hediye kartı fiyatları %18 oranında indirimli olarak sizler için sitemizden satılıyor.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?