Tekken 8 Duyuruldu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Tekken 8 Duyuruldu

Neredeyse tüm oyuncuların çocukluğunun büyük bir kısmını kaplayan Tekken yeni oyunu ile birlikte PlayStation State of Play'de duyuruldu. Yeni oyunun duyurusu ile birlikte oyuncuların aklına birçok soru takıldı. Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?, Tekken 8 Kaç TL olacak gibi tüm soruların cevabı haberin devamında sizleri bekliyor. En iyisi şimdiden Tekken'nin çıkışı için hazırlıklara başlamak. Hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte Steam Cüzdan Kodu satın alın ve Tekken 8'e çıktığı gibi sahip olun.


Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun çıkış videosunun ardından tüm oyuncular çıkış tarihini görmeyi beklerken büyük bir hüsran ile karşılaştı. Tekken 8'in çıkış tarihi henüz belli değildi. Oyunun yapımcıları Tekken 8'in henüz bitmediğini ve çıkış tarihinin henüz belli olmadığını söylediler. Fakat çıkış için en yakın 2023 yılında Temmuz ayında olması bekleniyor. Tekken 8 duyurusu her ne kadar PlayStation State of Play'de duyurulmuş olsa da oyun diğer konsollara da çıkış yapacak. Bu sene Street Fighter 6'nın duyurulması ile birlikte sektörde işler kızışmışa benziyor.

Tekken 8 Kaç TL Olacak?

Maalesef ki oyunun çıkış fiyatı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi. Fakat son zamanlarda çıkış yapan tüm AAA oyunların fiyatları 60$'dan 70$'a yükselmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Ubisoft'ta yeni çıkan oyunlarını 70$ yapacağını söylemişti. Bu yüzden Tekken 8'in yapımcı firması olan Bandai Namco'nun da oyunu 70 Dolar'a çıkarmasını bekleyebiliriz. Bu konunun bir diğer üzücü yanı iste Bandai Namco'nun Türkiye için bir fiyatlandırması yok. Bu yüzden çıkış fiyatı biraz yüksek olabilir.

Tekken 8 hakkında merak edilen tüm soruları yanıtladık. Yayınlanan video harika gözüküyor. Şimdi sizler de Steam üzerinden oyun almak istiyorsanız adresiniz belli. Hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte indirimli Steam Cüzdan Kodu satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?