TFT Set 8 Monster Attack: Yeni Şampiyonlar ve Özellikler YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


TFT Set 8 Monster Attack: Yeni Şampiyonlar ve Özellikler

TFT Set 8 Monsters Attack ismiyle yayınlanacak. Riot Games, şampiyonlar ve nitelikler listesini yenileyecek ve Artırmaları yeni Kahraman formlarında geri getirecek. Riot Games oyunculara: “Teamfight Tactics için sanat yönünden temel oynanışına kadar her şeyi yeniden tasarlayan cesur yeni bir vizyon” sözünü verdi. Buna, daha önce hiç görülmemiş özellikler ve oyunun çıkışından bu yana temel olan PvE turlarında tamamen elden geçirme de dahil olacak. Peki TFT Set 8 yenilikler neler olacak? TFT Set 8 yeni şampiyonlar ve özellikler için yazımızı okumaya devam edin. Sizler de indirimli şekilde RP almak istiyorsanız Kabasakal Online adresini ziyaret edebilirsiniz.

TFT Set 8 (Monsters Attack) Yeni Şampiyonlar ve Özellikler Neler?

TFT Set 8 tamamen yeni bir şampiyon ve özellik listesiyle başlayacak. İsim olarak Monsters Attack, tema olarak kahramanlar ve anti-kahramanlar ve savuşturmak için işgalciler ile, hangi oyuncuların oyunun bir parçası olabileceğine dair bir fikir edinebilirsiniz. Riot Games’in baş geliştiricisi Stephen ‘Mortdog’ Mortimer, oyunculara Bel’Veth’in Monsters Attack’ın bir parçası olacağını söyledi. Ayrıca; Nasus (Space Groove), Fiddlesticks (Star Nemesis) ve Lux’ın (Star Guardian) da ekleneceğini belirtti. Şampiyonların yanında, Riot ayrıca Tehdit/Threat adlı yeni bir özellik ortaya çıktı. TFT Set 8 şampiyonlarının ve özelliklerinin tam listesi Monsters Attack’ın çıkışına yakın bir zamanda onaylanacak.

TFT Set 8 (Monsters Attack) Yeni Hero Augmentleri

TFT Set 8 için önceden belli olan en önemli detay, Monsters Attack, Augments’ın geri dönüşü. Artık Monsters Attack, Augments çok beğenildiği içinTeamfight Tactics’in kalıcı bir parçası olacak. Hero Augmentleri tüm ekibinizi desteklemek yerine, seçilen karakterinizin özelliklerine dayanarak belirli bir şampiyonu güçlendirecek. Bunu yaparken seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler sunulacak. Ancak tam olarak ne kadar ve hangi kapasitede sunulacağı henüz belli değil.

TFT Set 8 (Monsters Attack) Çıkış Tarihi

TFT Set 8 Monsters Attack’ın 7 Aralık 2022’de yayınlanması bekleniyor. Yama 12.23’ün bir parçası olarak yayınlanacak. Dragonlands’in son güncellemesiyle birlikte TFT 12.22 yamasının başlamasından hemen sonra, 14 Kasım’da PBE sunucularına ulaşacak.Yeni gelecek olan TFT Set 8 Monster Attack'ı nasıl buldunuz, bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizler de uygun fiyatlarla indirimli RP kodu almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıda ki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?