UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu!

UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu 2022 içinde Naughty Dog'un yayınlayacağı macera, aksiyon, TPS oyunu. Sony'nin harika işlerinden biri. PlayStation dünyasının en başarılı oyun serilerinden biri olan Uncharted, çok yakın bir zaman içerisinde Steam'de bizlerle olacak. Ödüllü oyun geliştiricisi Naughty Dog tarafından geliştirilen UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED: Kayıp Miras olmak üzere, dünya çapında beğeniler toplayan Co-Op oyunculu macerayı içeriyor. Bol bol eğlenceli sahneler, dram ve yüksek ritimli çatışma sahneleri ve keşfin heyecanıyla her bir hikaye, elden geçirilerek daha sürükleyici hale getirildi. UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Çıkış yaptığında detaylı incelememizi sunacağız.

UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Ne Zaman Çıkıyor ?

UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu . Konsolların eskimeyen yüzü Nathan Drake'i bir hırsızın sonuyla, Chloe Frazer'i ise Kayıp Miras ile PC ekranlarında karşılıyoruz. UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu 19 Ekim'de oynanabilir.

UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Ücreti Ne Olacak?

UNCHARTED'ın İlk 3 oyunu oynayıp 4 ve Kayıp Miras'ı henüz oynamadıysanız ikisini de deneyimlemek için şuan UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu 319,90 TL den Kabasakal güvencesi ile birlikte ön sipariş paketini satın alabilirsiniz.

UNCHARTED: Bir Hırsızın Sonu

Son macerasından yıllar sonra emekliye ayrılmış hazine avcısı Nathan Drake, hırsızların dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Drake'in ölü olduğu varsayılan kardeşi Sam, hayatını kurtarması için Drake’ten yardım ister ve Drake'e karşı koyamayacağı bir macera teklif eder. Drake, en büyük macerasında fiziksel yetenekleri ile problem çözme becerilerini zorlayarak ve sevdiği insanları kurtarmak için büyük fedakarlıklar yapacaktır.
Kaptan Henry Avery’nin kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan bölgesi Libertalia'yı bulmak için yola çıkar. Avery'nin hazinesi arayışları, abi kardeşi orman adalarına, büyük şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.

UNCHARTED: Kayıp Miras

Chloe Frazer, kadim bir eseri kurtarmak ve acımasız bir savaş liderini uzak tutmak için, ünlü paralı asker Nadine Ross'un yardımını almalı ve Ganesh'in Altın Fildişi'ni bulmak için Hindistan'ın Batı Gat Dağlarına gitmeli. Chloe, şimdiye kadarki yaşadığı en büyük yolculuğunda geçmişiyle yüzleşmeli ve kendi mirasını yaratmak için nelerden vazgeçeceğine karar vermeli.

UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

-İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

-İşlemci: Intel i5-4330, AMD Ryzen 3 1200

-Bellek: 8 GB RAM

-Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)

-DirectX: Sürüm 12

-Depolama: 126 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

-İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

-İşlemci: Intel i7-4770, AMD Ryzen 5 1500X

-Bellek: 16 GB RAM

-Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB), AMD RX 570 (4 GB)

-DirectX: Sürüm 12

-Depolama: 126 GB kullanılabilir alan

Uncharted serisinin oyunlarının PC'ye gelişi için heyecanlı mısınız? Şimdi sizlerde Uncharted heyecanına katılmak istiyorsanız Kabasakal Online her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli fiyatı ile Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?