Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Üyelikli Alışveriş Nasıl Yapılır?

 1. 1.  Öncelikle Sitemizde bulunan ''Yeni Üye Kaydı'' Butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturunuz.
 2.   Not: Sadece Üyelikli işlem sağlayan müşterilerimiz ''ilan pazarı, referans sistemi ve oyun parası satış işlemini'' gerçekleştirebilirler.

 3. 2. Tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Sonrasında Mail adresinize ve telefon numaranıza gelen kodu doğrulamayı unutmayınız.


 4. 3. Satın almak istediğiniz ürün tutarı kadar ''bakiye yükle'' kısmından üyeliğinize bakiye yükleyebilirsiniz.
 5. Not: kredi kartı, banka kartı, mobil ve ininal ile yapılan ödemelerde, ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Ödemeler 2-10 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.

 6. 4. Banka hesaplarımıza yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız bankanın altında bulunan ''ödeme bildirimi yap'' butonu ile ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.
  Not: Ödeme bildirimleri, ödemeyi yapan kişi adına eksiksiz bir şekilde yapılması gereklidir. Sistem tarafından otomatik kontrol edilmektedir.
 7. 5. Bakiyeniz başarılı bir şekilde yüklendiğinde ''üyelik adınızın yanında'' güncel bakiyenizi görebilirsiniz.
  Not: Üyeliğinize yüklediğiniz bakiye ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Banka hesabı mantığında çalışmaktadır.

 8. 6. Satın almak istediğiniz ürünün adetini seçerek ''satın al'' veya ''sepete ekle'' butonuna tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
  Not : ''E-pin'' siparişleri anında teslim edilir, ''oyun parası'' siparişleri 5-15 dakika içinde teslim edilmektedir.

 9. 7.Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Kabasakal Online ailesi olarak keyifli oyunlar dileriz...