Valorant 16.Ajan Hakkında Paylaşılan İpuçları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant 16.Ajan Hakkında Paylaşılan İpuçları

Riot Games’in en sevilen oyunlarından olan Valorant için gün geçtikçe yepyeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni ajanla paylaşılan bağlantılı bilgiler ise oyuncuların merakını arttırıyor. Gece Pazarı sonlandıktan sonra 1 hafta içerisinde gelmesi beklenen yeni ajan ile ilgili sızdırılan bilgiler haberimizin devamında sizi bekliyor. 16.Ajan'ın gelmesine çok az kaldı. İndirimli fiyatlarla Valorant VP satın almak için kabassakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

16. Ajan Özellikleri

Valorant tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni ajanın özelliklerinden biri rakiplerin yeteneklerini kullanmasını engellemek. “Bu yeni ajanın oynanışı, silahınıza güvenmeniz gereken anlar oluşturmaya dayalı.” Buradan yola çıkaran oyuncular, yeni ajanın, rakip ajanların yeteneklerini kullanmalarına izin vermeyeceği kanaatine vardı. Tıpkı Overwatch oyunundaki Sombra karakteri gibi.

Raze, Valorant Facebook Sayfasını Hackledi

Geçtiğimiz günlerde Valorant Resmi Facebook Sayfasının fotoğrafı bir anda değişti. Valorant logosu yerine Raze fotoğrafı konuldu. Daha sonra Valorant Raze olarak paylaşımlar yapıldı. Birkaç Raze paylaşımından sonra eski haline geri dönen Valorant Facebook sayfasında önemli paylaşımlar yapıldı aslında.

Fotoğraftaki kağıdın sol üst kısmında Mürekkep satın al yazıyor ve altında Sarı, Kırmızı, Yeşil ve Daha çok Sarı şeklinde İspanyolca yazılar olduğunu görüyoruz. Yine kağıtta sol alt kısımda yazan "Boratokar Cevheri" kısmı ve üstündeki şekil ibaresi de oldukça dikkat çekici. Son olarak sol tarafta Raze’in eldivenlerinin üzerinde bulunan şimşek simgesi de Valorant 16.Ajan’ın yeteneklerinden biri olabileceğini bize sunuyor. Çünkü aynı şimşek simgesi kağıdın sağ tarafında da mevcut.

Valorant 1. Yıl Etkinlikleri için yayınlanan haberde de yeni ajana dair şifreli bir tanıtım yayınlandı. Görselin sol alt kısmına dikkat ettiğiniz zaman B–TAN harflerini görmek mümkün. Bunun Bhutan‘ı temsil ettiği söyleniyor. Bu da demek oluyor ki yeni ajanımız; Thimphu, Bhutan’da bulunan Haven haritası kökenli. Ve düşünülene göre, Breeze haritasındaki teleport aracılığı ile gelecek. Breeze haritasındaki teleport artık aktif durumda ve "Target Locked" yani Hedef Kitlendi yazısı da karşımıza çıkmış bulunuyor. Söylentilere göre Valorant 16.Ajan'ı Breeze teleportundan geçip aktifleşecek.

Valorant 16.Ajan ile ilgili paylaşılan sızıntıları sizin için özetledik. Türkiye’deki en uygun fiyat garantisi ile Valorant VP satın almak içinburaya tıklamanız yeterli. Satın aldıktan sonra 10 dakika içerisinde almış olduğunuz VP kodunu Siparişlerim kısmında görebilecek ve oyuna ekleyerek Valorant keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?