Valorant 17.Ajan Sızıntıları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant 17.Ajan Sızıntıları

Riot Games, son zamanlardaki en sevilen FPS oyunlarından biri olan Valorant için heyecan verici içeriklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Oyuna gelecek olan 17.Ajan ile ilgili sızıntılar haberin devamında sizi bekliyor. Valorant VP satın almak için En Uygun Fiyat Garantisi ile kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Deadeye Pek Yakında Oyunda Olacak

Sızdırılan VALORANT ajanı, fragmanların baş karakterlerinden birinin duvarlarında da sergileniyor gibi görünüyor ve bu da onun oyun içinde idolleştirildiğini ima ediyor. Ajan adı “Deadeye” ! Yakın süre içerisinde oyuna gelen güncellemeler ile birlikte Kod Adı : Splinter olan bir kod oyuna eklendi. Bu da gelecek yeni ajan Deadeye’ın splinter bir özelliğe sahip olabileceği hakkında bize fikir veriyor. Tıpkı Sova'nın gözündeki işaret gibi gözünde bir sembol bulunan bu yeni ajan ile ilgili sızdırılan herhangi bir yetenek belirtisi yok. Ancak elinde tuttuğu Operator'e benzeyen silah kaplaması oyuna yeni gelecek bir silah kaplamasını işaret ediyor olabilir.

Valorant 1.Yıl Marşındaki Sızıntılar

Valorant 1.Yıl Marşı yayınlandığı zaman yeni ajan ile ilgili görseller çok hızlı bir şekilde yayınlanmıştı. Dikkatli ve detaylı bir şekilde bakıldığı zaman ise tüm detaylar görülüyor. Video içeriğinde gelecek olan yeni harita ile ilgili de görseller mevcut.


Valorant 17.Ajan Sızıntıları ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Önümüzdeki günlerde paylaşılacak bilgiler oldukça en doğru ve hızlı şekilde öğrenmek için Kabasakal Online’ı takip edebilirsiniz. Valorant VP indirimli fiyatlarını kaçırmamak için ise yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?