VALORANT 3.03 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 3.03 Yama Notları

En sevilen FPS oyunlarından birisi olan Valorant için uzun bir aradan sonra oyuna yeni bir güncelleme geldi. Valorant 3.03 Yama Notları ile birlikte oyun içerisindeki küçük hatalar giderildi. Detaylar için haberin devamına göz atabilirsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın alarak oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için adres Kabasakal Online !

3.03 Yama Notları

3.02 Yaması'yla birlikte gelmesini umduğumuz Yoru değişikliklerine kısaca değinildi. Öngörülemeyen bazı durumlardan dolayı, Valorant ekibi Yoru güncellemelerini süresiz olarak ertelemek zorunda kaldığını belirtti. Şu anda bu işi çözmek için ihtiyaç duyulan belli başlı kaynaklara ulaşılamadığı bir durumda olduğunu açıkladı. Bu değişiklikleri oyuna ne zaman ekleneceği netleşir netleşmez bu bilgiyi ilk önce Kabasakal Online’dan öğrenebileceksiniz. Valorant ekibi, bu değişiklikleri bekleyen herkesten özür dilemeyi de ihmal etmedi. Bu yamada yeni nişangâh ayarlarını, radyanit sandıklarının mermi geçirme özelliğini ve bizden kaynaklı sunucu hataları yüzünden verilen AFK cezalarını geri alan sistemi ele alınıldı.

Ajan Güncellemeleri


VIPER

Viper'ın İni yeteneğinin Viper'ın etrafı yerine nişangâhın gösterdiği yerde belirmesine sebep olan hata giderildi. Bu teknik olarak bir hata düzeltmesi olsa da Viper'ın İni yeteneğinin yerleştirilme şeklini de etkiliyor. 3.01 Yaması'nda yanlışlıkla oyuna eklenen bir hata nedeniyle, Viper'ın ulti yeteneği ajanın etrafında belirmek yerine nişangâh imlecinin bulunduğu yerde beliriyordu. Valorant geliştiricileri, birçok Viper oyuncusunun bunu kasti bir güçlendirme olarak gördüğünün ve bu hatayı düzeltmelerinden memnun olmayacağınızın farkında olduklarını açıkladılar. Viper'ın İni'nin bir bölgeyi tutmak için çok önemli bir araç olduğu herkesin ortak fikri. Bu gücü düşünüldüğünde, Viper'ın konumundan vazgeçmeden önündeki bölgelere ulti yerleştirebilmesi yerine ultisini yerleştirmeden önce takımının o bölgeyi güvenli hale getirmesi gerekliliği de oldukça önemli.

Oynanış Teknolojisi Güncellemeleri

Nişangâh Ayarları

- "Gelişmiş Seçenekler Kullan" özelliğini açtığınızda, yakınlaştırarak nişan alma nişangâhınızı ve keskin nişancı dürbünü nişangâhınızı daha çok özelleştirebilirsiniz.

- Birden fazla nişangâh profilini kaydetme ve profiller arasında geçiş yapma özelliği eklendi.

- Nişangâh ayarlarınızı kaydetme özelliği kısa sürede oyuna eklenecek. Oyuna ne zaman ekleneceği şimdilik bilinmiyor ancak üzerinden bir çalışma yapıldığı açıklandı.

- Tüm silahların minimum ateşleme hatası oranını belirleme seçeneği eklendi.

- Pompalı tüfeklerle birincil nişangâhı kullanma seçeneği eklendi.

Harita Güncellemeleri

- Artık uygun silahlarla tüm açılardan attığınız mermiler radyanit sandıklarının içinden geçecek. Daha önce bazı sandıklara belirli açılardan ateş ettiğinizde mermiler sandıkların içinden geçse de bu durum tüm sandıklar için geçerli değildi.

- Artık çelik halatlardan "Kullan" tuşuna basarak istediğiniz zaman atlayabilirsiniz.

Sosyal Güncellemeler

Beklenmedik sunucu dengesizlikleri yüzünden size uygulanan AFK cezalarını otomatik olarak geri alınabilmesini sağlayan yeni bir sistem geliştirildi.

Rekabet Güncellemeleri

- 6'dan fazla oyuncu içeren özel oyunlara, oyuncuların MMR değerine göre otomatik dengeleme yapan bir düğme eklendi.

Ağ Güncellemeleri

- Ping değeri hesaplamalarının isabetliliği ve hassasiyeti iyileştirildi. Ping değerleri artık ağ bağlantınızın durumunu daha iyi anlayabilmeniz için hem ortalama hem de maksimum ping değerlerini gösterecek.

- Ortalama ping değeri, kısa bir zaman aralığında alınan birden fazla örneğin ortalaması hesaplanarak belirlenir ve bu örneklem içinde en yüksek olanı maksimum değeri gösterir.

Giderilen Hatalar

- Killjoy'un taretinin sersemlememesine sebep olan büyük bir hata giderildi.

- Astra'nın Çekim Alanı'nın yükseltici halatlara bağlı ajanları çekmesine sebep olan hata giderildi.

- Astra'nın yükseltici halatlara bağlıyken Kozmik Çözünüm'ü etkinleştirebilmesine izin veren hata giderildi.

- Bombot, Baykuş Dron ve Fake At yeteneklerinin duvarın üstüne yerleştirildiğinde Sage'in Bariyer Küresi'ni yok etmesine sebep olan hata giderildi.

Valorant 3.03 Yama Notlarını sizinle paylaştık. İndirimli Fiyat Fırsatları ile Valorant VP satın almak için buraya tıklamanız yeterli. Valorant VP alarak oyun keyfine Kabasakal Online farkıyla ulaş !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?