Valorant 3.07 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant 3.07 Yama Notları

Valorant, 3.07 Yama Notlarını paylaştı. 3.07 Yaması ile birlikte iki ajanın yeteneklerinde kayda değer değişiklikler yapıldı ve oyun dengesini sağlamaya yönelik performans ve sosyal güncellemeler oyuna eklendi. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile Valorant VP tabii ki Kabasakal Online’da !

Ajan Güncellemeleri

Viper


- Artık Viper'ın duvarının en üst tarafının içinden geçmek, yüksekten uçan ajanlara da anında çürüme etkisi uygulayacak.

Jett


- Jett'in Keskin Fırtına yeteneğinin kunai yükü artık antrenman mankenleri öldürüldüğünde veya alıştırma botu etkisiz hale getirildiğinde de yenilenecek.

Sosyal Güncellemeler

- Ölüm Kalım Savaşı'ndan erken çıkanlara verilen cezalar geri alındı.

- XP kazanmak için karşılaşmanın tamamında katılım göstermelisiniz.

- Büyük bir çoğunluk Ölüm Kalım Savaşı'nı ısınma modu olarak kullanıyor. Oyuna hızlıca girip çıkma imkânı da bunu çok uygun kılıyor. Bu yüzden artık Ölüm Kalım Savaşı moduna herhangi bir ceza almadan istendiği zaman girip çıkılabilecek.

Performans Güncellemeri

- Şu anda beta aşamasındaki yeni "Saf Girdi Süresi" ayarı, bağlı olan giriş cihazının veri işleme performansını iyileştiriyor.

- VALORANT ilk çıktığı günden beri Saf Girdi ayarını kullanıyordu. "Saf Girdi Süresi" ayarı etkinleştirildiğinde, Saf Girdileri işleyen API'ları düzenleyecek.

- Bu ayar az miktarda performans iyileşmesi sağlayacak ve standart giriş cihazları veya oyun faresi kullanıldığında cihazların birebir giriş gecikmesini oyuna yansıtacak.-8000 Hz tarama miktarına sahip farelerle kullanıldığında büyük oranda performans iyileşmesi sağlayacak.

- Bu özellik etkinleştirildiğinde 8000 Hz tarama miktarına sahip fareleri destekleyecek.

Oyun Sistemleri Güncellemeleri

- Oyuncular tarafından bildirilen bir dizi yaygın çökme sorunu düzeltildi.

Hatalar

Sosyal

- Oyuncuyu Raporla menüsünde yazdığınız metni düzenlerken metin imlecinin en sağa kaymasına sebep olan hata giderildi.

Oyun Sistemi

- Takımların Beşli Bela olmadığı halde olmuş gibi duyurulmasına sebep olan hata giderildi.

 Valorant 3.07 Yama Notları detaylarını size ilettik. Yama hakkındaki fikirleriniz neler? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile Valorant VP satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?