VALORANT 3. Bölüm 1. Kısım Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 3. Bölüm 1. Kısım Başladı !

Valorant'ın beklenen 3.Bölüm 1.Kısım'ı başladı. Bu yeni güncellemeyle birlikte yeni ajan KAY/O'da oyuna eklenmiş oldu. Daha önceki haberimizde paylaştığımız Ajan Güncellemeleri ve Silah Güncellemeleri bu güncellemeyle oyuna eklendi. Yeni sezona hazır olmak ve fırsatlardan yararlanmak için ihtiyacın olan Valorant VP her zaman olduğu gibi kabasakalonline.com'da seni bekliyor !

Valorant Resmi Sitesinde Paylaşılan Güncelleme Notları

Doğum günü bitti. Şimdi sıra YANSIMA'da. Heyecan dorukta. 1. Kısım'da KAY/O'yla tanışıyoruz, İyiliği Paylaş Paketi'ndeki seçimlerinizi görüyoruz, taptaze bir rekabet sezonunu açıyoruz ve yeni Savaş Bileti'nin yanı sıra tamamen ücretsiz 1. Yıl Etkinlik Bileti'ni beğeninize sunuyoruz.

AJAN: KAY/O

VALORANT'ın en yeni Öncü ajanı KAY/O rakipleri sindirme, kör etme ve havaya uçurma yeteneklerine sahip. Bu Radyantsavar, eşi benzeri görülmemiş bir makine.

İYİLİĞİ PAYLAŞ PAKETİ

22 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında İyiliği Paylaş Paketi'ni satın aldığınızda paketteki silah kaplamalarından elde edilen gelirlerin %50'si ve aksesuarlardan elde edilen gelirlerin %100'ü Impact Assets işbirliğiyle Riot Games Toplumsal Etki Fonu'na aktarılacak.

3. BÖLÜM 1. KISIM SAVAŞ BİLETİ

Ne kadar oynarsanız o kadar kazanırsınız. Birbirinden özel içeriklerle dolu Savaş Bileti aşamalarını açarak koleksiyonunuzu genişletin. Yapboz Ghost ve Kadim Gizemin Anahtarı uğuru gibi içerikler sizi bekliyor. Ayrıca VALORANT VP ile Seçkin Savaş Bileti'ni edinerek K/TAK Vandal, Yapboz Bulldog ve Ne Çıkarsa Bahtına spreyine sahip olabilirsiniz.

REKABETÇİ MODU

Maharetlerinizi göstermenin artık yeni yolları var. Kademe puanı sisteminde düzenlemeler yapıldı, Elmas 1 aşamasına kadar yerleştirmeler açıldı ve yeni bir rekabet sezonu başladı. Kendinizi liderlik tablosunun en tepesinde görmeye hazır mısınız?

HESAP SEVİYESİ

3. Bölüm'de, tüm VALORANT modlarında oynamaya ayırdığınız zamanı takdir etmenin ve bunun için sizi ödüllendirmenin yeni bir yolunu getiriyoruz. Hesabınızdaki oyuncu kartında, oynama miktarınıza göre sayısal bir seviye görünecek ve siz oyuna vakit ayırmaya devam ettikçe bu seviye artacak.

1. YIL ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Yıldönümü kutlamalarının sonuna yaklaşıyoruz ama henüz bitmiş değil. 1. Yıl Etkinlik Bileti'ndeki ücretsiz içerikleri toplamak için yaklaşık iki haftanız var. 7 seviyeden oluşan bu özel bilette 3. Bölüm oyuncu kartı ve silah uğuru gibi özel 1. Yıl içerikleri bulunuyor. Kazanmak için VALORANT oynayıp XP kasmanız yeterli. Ayrıca, arkadaşlarınızla birlikte oynayarak daha fazla XP kazanmanızı sağlayan grup takviyesini ve wwFest'in dönüşünü de unutmayalım.

Valorant 3.Bölüm 1.Kısım artık başladı. İyiliğini Paylaş Koleksiyonunu ise 6.380 VP'ye satın alma şansına sahipsiniz. Valorant tarafından paylaşılan detayları ise size aktardık. 3.Bölüm 1.Kısım ile ilgili yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz. İhtiyacın olan Valorant VP Türkiye'nin bir numaralı adresi Kabasakal Online'da en uygun fiyatlarla seni bekliyor. Valorant VP satın almak için buraya tıklamanız yeterli.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?