Valorant 3.Bölüm 1.Kısım Ne Zaman Başlayacak ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant 3.Bölüm 1.Kısım Yolda

Son zamanlardaki en popüler FPS oyunu olan Valorant’ın mevcut savaş bileti 21 Haziran’da bitiyor. 3.Bölüm 1.Kısım kısa süre içerisinde oyuna eklenecek. Yeni yama ve savaş biletinin oyunculara ne zaman sunulacağı ise aşağı yukarı belli oldu. 2. Bölüm 3. Kısım’da olan Valorant, en son güncellemesiyle oyuna sadece Breeze haritasını eklemişti. Breeze ilk başta çok büyük bir harita olduğu için oyuncular tarafından sevilmemiş gibi olsa da son zamanlarda birçok oyuncu tarafından onay alan ve oynanan bir harita olduğunu kanıtladı. Breeze haritasını yepyeni Silah kaplamalarıyla keyifli hale getirmek için ihtiyacın olan Valorant VP Kabasakal Online'da !

Valorant 3.Bölüm 1.Kısım Ne Zaman Başlayacak ?

Valorant 3.bölüm 1. Kısım'ın 22 Haziran Salı günü başlaması bekleniyor. Gelecek olan 3.0 yamasıyla birlikte oyuna "Valorant Yeni Ajan", Denge Değişiklikleri ve Yeni Haritaların gelmesi de muhtemel görünüyor. Yeni ajan birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Yeni ajanla ilgili olan sızıntılara göz atmak için buraya tıklayabilir ve haberimizin içeriğine ulaşabilirsiniz. Valorant geliştiricileri yayınladıkları duruma göre 3.0 yamasıyla birlikte yeni ajanın geleceğini duyurmuşlardı. 3.Bölüm 1.Kısımın başlamasından itibaren maksimum 1 hafta içerisinde yeni ajanın oyuna geleceğini düşünüyoruz. Ayrıca 3.0 yamasıyla birlikte bazı güncellemeler geliyor. Valorant'ın açıklaması ise şu şekilde :


"Breach, Skye, Yoru ve Astra için güncelleme yayınlamayı planlıyoruz.
Breach / Skye
Buradaki hedefimiz Breach ve Skye'ı kendilerine daha fazla yetebilen ajanlar haline getirmek. Bunu yapmak için art arda 3 kör edici bomba atma imkânlarını kaldırmayı düşünüyoruz. Breach'in gücünü Gözkamaştıran yeteneğine odaklamak yerine, tüm yetenek setinde dengeli hale getirmek istiyoruz.
Yoru
Yoru'nun eşsiz oyun alanındaki gücünü arttırmanın yollarını araştırıyoruz. Buradaki en büyük fırsatlardan birisi de "Fake At" yeteneğini daha etkili hale getirmek.
Astra
Galaksiye sözünü geçiren Astra'nın oyuna farklı bir oynanış tarzı getirdiği aşikâr. Fakat Astra'nın belli oyun stratejilerinin, özellikle de koordineli oyunlarda fazla baskı kurduğunu düşünüyoruz ve kendisine karşı strateji geliştirilebilmesi adına bazı adımlar atacağız. Kaynak kısıtlamaları ve geliştirme sürecinde aksamalar olmadığı takdirde, bu değişiklikler 3.0 Yaması'yla birlikte oyuna girmeye başlamalı. Değişikliklerin 3.02 Yaması'dan sonrasına sarkmayacağını umuyoruz."

Breeze'deki Teleport Aktifleşti

Breeze haritasındaki teleport artık aktifleşti ve teleportun içerisinde etrafında elektrikleri olan bir bıçak fırlayarak radyanit kutularından birine saplandı. Target Locked yazısı da Arrival Imminent yazısına yani "Varış Yakın" şeklinde karşımıza çıktı. Bunun yanı sıra bildiğiniz üzere geçen hafta Valorant Resmi Facebook Sayfası Raze tarafından hacklenmişti. Birkaç gün önce de Valorant Resmi Twitter hesapları Killjoy tarafından hacklendi. Killjoy'un birkaç paylaşımından sonra eski halini aldı. İlgi çekici paylaşımlar da yapıldı. Bunlardan biri ise Killjoy'un tasarladığı bir robottu.

Valorant 3.Bölüm 1.Kısım ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Türkiye'deki en uygun fiyatlarla ve güvenilir adresten Valorant VP satın almak için hemen kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilir veya buraya tıklayabilirsiniz. Satın alacağınız Valorant VP'ler 10 dakika içerisinde size teslim edilecektir.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?