VALORANT 4.01 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.01 Yama Notları

VALORANT 4.01 Yama Notlarını paylaşıldı. 4.01 Yaması ile birlikte oyun içi dengelemeler sağlandı. Bir önceki güncelleme ile oyuna getirilen silah dengelemelerine karşılık, bu güncelleme ile beraber Ares'e nerf geldi. Ayrıca artık çok aşamalı doğrulama ile hesabınızı güvende tutabilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Sosyal Güncellemeler

Engellenmiş Kelimeler Listesi ayarlara eklendi. Böylece Ayarlar sekmesinden ulaşabileceğiniz ve oyunda görmekten hoşlanmadığınız kelimeleri veya sözlere yazabileceğiniz bir sistem artık VALORANT'a eklendi. Riot'un paylaştığına göre :"Örneğin: “Riot” kötü bir kelimeymiş diyelim (düşüncesi bile hoş değil). Tespit sistemimiz “Riot” kelimesini engellenecek ve kullananın ceza almasına sebep olacak bir kelime olarak yakalayabilir. Fakat Riot kelimesi R!ot, R!0t, Ri0t gibi farklı şekillerde yazıldığında sistemimize yakalanmayabilir." VALORANT'ı herkes için daha güzel bir oyun haline getirmek için toplanan veriler kullanarak, kötü kelimeleri tespit etme sistemi geliştirilecek.

Silah Güncellemeleri

Ares

4.0 Yaması ile beraber Ares'te yapılan güncellemeler ile silah, gözle görülür bir şekilde güçlendi ve oyun içi dengesizliği arttırmıştı. Silaha gelen küçük bir nerf ile beraber, kullanımını biraz zorlaştırarak ajan kullanımlarını öne çıkartmak planlanıyor.

- Bedeli arttı: 1550 >>> 1600

- Dikey geri tepme arttı.

- Mermi saçılma oranı 10 mermiden sonra 0,8 >>> 0,7 ve 13 mermiden sonra 1,0 >>> 0,7 olacak şekilde değiştirildi.

- Çömelerek, saçılma ve geri tepme oranından sağlanan fayda azaldı: %40 >>> %25

Yakın Dövüş (Bıçak)

Sağ ve sol tıkla yapılan yakın dövüş saldırıları artık daha tutarlı bir şekilde yapılacak.

- Sağ tıkla yapılan saldırıların isabet alanı artık 1,5 kat daha fazla. Sol tıkla yapılan saldırıların isabet alanı artık sağ tıka göre daha büyük ve biraz daha uzun bir menzile sahip.

- Bıçak saldırılarının merkezine daha yakın olan hedefler ilk önce isabet alacak. Böylece, hâlâ isabetli saldırılar yapabilirsiniz.

- Bonus: Artık bıçaklarla duvarlara saldırdığınızda duvarda anında bıçak izleri göreceksiniz. (bu istemci tarafında hesaplanıyor)

Çok Aşamalı Doğrulama Sistemi

Çok aşamalı doğrulama sistemi sayesinde oyuncular, hesaplarına yalnızca iki çeşit doğrulama sunduktan sonra erişim izni veren bir elektronik güvenlik önlemine sahip olacak. Böylece hesaplarına başka insanlar giremeyecek ve bu hesap bilgileri başkalarının eline geçse dahi erişim sağlanamayacak. Her giriş yapmaya çalıştığınızda farklı bir kod karşınıza çıkarak güvenlik önleminizi almış olacaksınız. Riot oyun istemcileri, Riot İstemcisi, Riot Mobile ve riotgames.com dahil olmak üzere Riot'un resmi giriş platformunu kullanan oyuncular sistemi etkinleştirebilecekler.

VALORANT 4.01 Yama Notları ile ilgili tüm detayları size aktardık. Düşünceleriniz neler ? Doğrulama sistemini kullanacak mısınız ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. VALORANT 4.Bölüm:1 Kısım Karmaşa ile beraber Yeni Ajan Neon'un hızını yakalayabilmek için VALORANT VP alma adresiniz Kabasakal Online ! Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, VP alarak oyun heyecanına ortak olun!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?